Вночі росіяни двічі ударили по місту на Чернігівщині

05 ЧЕРВНЯ 2026, 08:56

2876

Михуля Юрій

Вночі росіяни двічі ударили по місту на Чернігівщині

Вночі росіяни двічі ударили по місту на Чернігівщині. Фото ілюстративне

Вночі російчська армія двічі обстріляли місто Новгород-Сіверський. І знову по цивільній інфраструктурі. Є руйнування.

"...близько 02:50 ночі, ворог завдав удару по місту  У результаті влучань ворожих ударних БпЛА (типу «Гербера») зазнали пошкоджень обʼєкти цивільної інфраструктури. За наявною інформацією, дані про постраждалих серед населення не надходили", - повідомили в Новгород-Сіверській РВА.

За даними ЧЧ, пізніше ворог повторно бив по місту і влучив по АЗС.

* * * 

Загалом до добу (із 07:00 4 червня до 07:00 5 червня) в Новгород-Сіверському районі зафіксовано щонайменше 25 вибухів. Під вогнем, окрім Новгород-Сіверського та Семенівки, села Буда-Вороб’ївська, Угли, Медведівка, Логи та Костобобрів.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Чоловік із Чернігівщини у 66 років знайшов нову роботу: де тепер працює

25 ЧЕРВНЯ 2026, 12:33

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

ТОП-переглядів