"Відчув біль в ногах, кликав друга, але він лише стогнав", - історія чернігівця, який  дивом вижив під час обстрілу

Чер 05, 17:00

7176

Це вулиця Чорновола у Чернігові. Богдан вперше прийшов на місце, де 17 березня потрапив під обстріл рашистів касетними снарядами. На серці боляче, бо тут хлопець втратив друга, а сам отримав важке поранення. Того трагічного дня вони йшли за продуктами.

"Коли все втихло я перевернувся на спину. Побачив на лівій нозі кров, на правій теж кров. Руки цілі. Подивився по сторонах і побачив ззаду друга Сєву. Він лежав на спині. Я його кликав, але він стонав",  - згадує Богдан.

Пораненого хлопця вдалося вчасно доправити в лікарню, а згодом перевезти у столицю. Богдан переніс велику кількість операцій і вже ходить на милицях. Попереду ще не один місяць реабілітації. Мати хлопця каже, що син вже має три дати народження. 

"Це третій день народження Богдана. Чому? Бо 1 - він народився, 2 - бог дав шанс йому жити після лейкозу, ну і це вже 3. Тепер має жити", - каже Поліна, мати Богдана.

Батько Богдана, відомий журналіст Олександр Назаренко, вважає, що загарбники, обстрілюючи житлові квартали Чернігова, намагалися залякати і змусити його захисників здатися. Але місто та чернігівці не скорилися. 

"Били навмання, посіяти паніку, страх, шоб не було опору. Це їм не вдалося. В цьому є малесенька заслуга сина. Він патріот і пишаюся, що він мужньо все переносить", - розповідає Олександр Назаренко.

Богдан хоче швидше відновити скалічену уламками снаряда ногу. Він безмежно вдячний тим, хто допоміг йому в тяжкий момент: чернігівським і київським медикам, волонтерам, друзям, рідним. А ще хлопець хоче знайти людей, які першими прийшли йому на допомогу.

"Хочеться знайти цих людей і віддячити", - каже хлопець.

Схожі новини

Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Сер 07, 22:06

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Михайло Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

ТОП-переглядів