Від мобілізації: білоруси тікають до Польщі, а росіяни - до білорусі

Жов 02, 13:26

910

На тлі повідомлень про можливу мобілізацію у білорусі місцеве населення почало масово залишати країну.

Повідомляється, що жителі білорусі тікають до сусідньої Польщі, пише ТСН. Зокрема, на пункті пропуску "Варшавський міст" утворилася величезна черга автомобілів із білоруськими та російськими номерними знаками.

В свою чергу до білорусі масово тікають від мобілізації росіяни. Причому, вже з найближчої - Брянської області.

На білорусько-російському кордоні по трасі Гомель-Брянськ утворилася пробка завдовжки півкілометра, інформують білоруські видання.

З російського боку кордону на трасі встановлені військові блокпости, де перевіряють тих, хто виїжджає на предмет присутності у списках мобілізованих, повідомляє autonews.ru.

«На момент публікації матеріалу сервіс «Яндекс.Карти» показував, що довжина пробки на Мінській трасі в районі населеного пункту Буда становить трохи більше 1 км, а на дорозі до Вітебська (тут пропускна посада знаходиться за селом Круглівка) — близько 500 м. У Брянській області на дорозі на Гомель біля селища Червоний Камінь (відстань до чернігівської Сеньківки - усього 38 км - Ред.) корок теж близько 500 м».

Водії повідомляють, що російські військовослужбовці зупиняють усі машини, перевіряють паспорти та просять відкрити багажник. Паспортні дані перевіряють у всіх незалежно від статі та віку та звіряють дані зі списками, які є у військових. Далі пропускають лише тих, чиї прізвища відсутні у списках.

"Час Чернігівський" у експертній програмі повідомляв про мобілізацію в РФ, звільнення полонених із "Азовсталі" і продовження успіхів ЗСУ на Донбасі.

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів