23 червня російська армія ударила по цивільній інфраструктурі міста Корюківка. За попередніми даними, ворог використав дрон типу «гербера».
«Влучання по непрацюючому (раніше зруйнованому) об’єкту транспортної інфраструктури. Попередньо — без потерпілих. Наполегливо прошу всіх зівак на автівках, роверах і мотиках не гуляти поруч. Там справді немає ніц цікавого», - написав у Фейсбуці голова Корюківської громади Ратан Ахмедов.
За даними джерел ЧЧ, російський дрон влучив у автозаправку. Є значні пошкодження самої заправки та адмінбудівлі.
Нагадаємо, це вже другий удар росіян по автозаправці. Попередня атака була 6 червня. Тоді було поранено 68-жінку, а саме АЗС зруйнована.
Читати про це тут: На Чернігівщині росіяни розбомбили АЗС: водіям нагадали про запас пального
"Час Чернігівський" писав про таке:







