Вдруге за тиждень: велике місто на Чернігівщині без електрики

03 ВЕРЕСНЯ 2025, 08:18

2302

Косенко Максим

Вдруге за тиждень: велике місто на Чернігівщині без електрики. Колаж

Вдруге за тиждень: велике місто на Чернігівщині без електрики. Колаж

Вранці 3 вересня під час повітряної тривоги ворог атакував Чернігівщину безпілотниками. За даними ЧЧ, це був приліт російської "герані". Є влучання у Ніжинському районі. Вранці про вибухи повідомляли про вибухи.

"Чернігівська область – під атакою російських безпілотників. Ворог вчерове поцілив у об’єкт цивільної критичної інфраструктури. Без електрики більше 30 тис домогосподарств у Ніжинському районі. Для відновлення задіяні всі необхідні служби", - повідомили у Чернігівській ОВА.

Як повідомляють підписники, електрики немає у частині Ніжина та прилеглих селах.

"Є влучання в об'єкт критичної інфраструктури. Місто частково без світла та води", - інформували у Ніжинській міській раді.ʼ

Також повідомили про роботу ППО. 

Джерело: Вʼячеслав Чаус в телеграм, Олександр Кодола в телеграм

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Нова тактика росіян біля кордону з Чернігівщиною: пояснення від прикордонників

14 ЧЕРВНЯ 2026, 21:42

Вiдео

Ревізія укриттів у Чернігові: чи готове місто до нових обстрілів?

14 ЧЕРВНЯ 2026, 18:41

Григорій Данько з Парафіївської громади зустрічав космонавтів

14 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Умів скласти піч і грубу, провести електрику... У громадах втрати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

Ударив сусіда швайкою: такою колють поросят

14 ЧЕРВНЯ 2026, 12:49

Чекала господаря з фронту: кицька відомого гончаря потрапила в капкан

14 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

Вiдео

Громада шукає лікарів: пропонують хороші умови, житло і доплати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 09:25

ТОП-переглядів