Вдарила металевою трубою по голові: на Чернігівщині поліція затримала жінку за вбивство чоловіка

19 ГРУДНЯ 2024, 16:42

1782

Чепурний Арсен

Вдарила металевою трубою по голові: на Чернігівщині поліція затримала жінку за вбивство чоловіка

Вдарила металевою трубою по голові: на Чернігівщині поліція затримала жінку за вбивство чоловіка

Оперативники Ніжинського райуправління поліції встановили причетність 42-річної мешканки району до завдання тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю, від яких чоловік помер. Зловмисницю поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про це повідомляє Поліція Ніжинського району.

Інформація про смертельне побиття чоловіка надійшла до поліції вдень 18 грудня. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Ніжинського райуправління поліції та оперативники кримінальної поліції.

В результаті першочергових заходів правоохоронці встановили, що до злочину причетна 42-річна співмешканка загиблого. Попередньо відомо, що між парою виник конфлікт під час спільного вживання спиртних напоїв. Під час сварки жінка кілька разів вдарила потерпілого металевою трубою по голові та тулубу.

З місця скоєння злочину поліцейські вилучили низку речових доказів.

Поліція затримала підозрювану в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Її помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Всі обставини злочину слідчий розслідує у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Досудове розслідування триває.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

У Чернігові судять очільника ТЦК: видав чиновнику фіктивну довідку учасника бойових дій

21 СЕРПНЯ 2025, 18:22

Безпілотник влучив у двір - поранені двоє жінок. Що відомо про їхній стан

21 СЕРПНЯ 2025, 17:30

Фото

У громаді благодійники відремонтували укриття в гімназії

21 СЕРПНЯ 2025, 17:16

Кліпи з воєнними кадрами з Чернігова зібрали мільйони переглядів

21 СЕРПНЯ 2025, 16:07

Брижинський: 14 захисників отримають гроші на купівлю житла

21 СЕРПНЯ 2025, 15:03

Вкрали гроші на ремонті школи: на Чернігівщині трьом жінкам повідомлено про підозру

21 СЕРПНЯ 2025, 15:02

На Чернігівщині легковик збив малолітнього велосипедиста

21 СЕРПНЯ 2025, 14:21

ТОП-переглядів