«Спільне вживання спиртного» призвело до трагедії: у Чернігові жінка вбила чоловіка

17 ГРУДНЯ 2024, 10:13

2568

Чепурний Арсен

«Спільне вживання спиртного» призвело до трагедії: у Чернігові жінка вбила чоловіка

«Спільне вживання спиртного» призвело до трагедії: у Чернігові жінка вбила чоловіка

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції встановили причетність 40-річної місцевої мешканки до завдання тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю, від яких чоловік помер. Зловмисницю поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Інформація про поранення чоловіка надійшла до поліції вночі 17 грудня. Медики бригади екстреної допомоги доставили у лікарню потерпілого з проникаючим ножовим пораненням в області живота, але згодом від отриманих тілесних ушкоджень він помер.

На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група Чернігівського райуправління поліції.

В результаті першочергових заходів поліцейські встановили, що до злочину причетна 40-річна співмешканка загиблого. Попередньо відомо, що між ними виник конфлікт під час спільного вживання спиртних напоїв. В процесі сварки жінка вдарила потерпілого ножем у живіт.

З місця скоєння злочину поліцейські вилучили низку речових доказів.

Поліція затримала підозрювану в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Її помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Всі обставини злочину слідчий розслідує у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Досудове розслідування триває.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

Гранатовий — для гемоглобіну, а мандариновий — для настрою: на ринку чавлять сік перед очима покупця

05 ЛИПНЯ 2026, 22:17

Пряма мова

Іван Ващенко: чому Чернігівщина не обирає нейтральні назви вулиць

05 ЛИПНЯ 2026, 19:59

Вікторія Никитенко приїхала на могилу загиблого на війні чоловіка: на кладовище впав збитий "шахед"

05 ЛИПНЯ 2026, 16:50

Вiдео

Фіктивне навчання для відстрочки: рішення апеляційного суду

05 ЛИПНЯ 2026, 15:25

Ексголова ОДА розповіла, що їй подарували на день народження

05 ЛИПНЯ 2026, 13:18

Вiдео

Школярі Іванівки чекають на нову їдальню: що зараз із будівництвом за 20 млн грн

05 ЛИПНЯ 2026, 11:55

Вступна кампанія на Чернігівщині: важливі дати у липні та що не можна пропустити

05 ЛИПНЯ 2026, 08:32

ТОП-переглядів