За добу російська армія 47 разів обстріляла Чернігівську область. Всього зафіксовано 93 вибухи. Обстріл вели із артилерії, мінометів, FPV-дронами. Під обстрілом 22 населених пункти у 5-и громадах.
Ворог обстрілював Семенівську, Сновську, Корюківську, Новгород-Сіверську громади, місто Чернігів.
Вдень росіяни ударили безпілотником по енергообʼєкту в Корюківському районі.
"У селі Корюківської громади FPV-дрон влучив по енергообладнанню - деякі абоненти без світла", - повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.
Під атакою ворога - Чернігів. Зранку було влучання в об’єкт критичної інфраструктури.
"Одна людина постраждала – цивільний чоловік з уламковим пораненням госпіталізований", - прокоментував Чаус.
Близько 13 год. ударний дрон влучив у 5-поверхівку, повністю зруйновано 2 квартири, осколками, вибуховою хвилею пошкоджено фасади, скління вікон та балконів вказаного будинку і ще 5 багатоповерхівок, що поруч.
Загинула 80-річна жінка, ще 10 людей поранено, з них троє підлітків. Троє дорослих у медзакладах, інші лікуються вдома.
"Загалом пошкоджено 164 квартири, з них 2 — зруйновані повністю. Станом на зараз у будинку, який найбільше зазнав руйнувань, відновлено теплопостачання, газопостачання та електропостачання у 60 квартирах. 25 квартир залишаються без опалення. Ремонтні бригади працюють на місці та роблять усе можливе, щоб сьогодні відновити опалення максимальної кількості квартир. Усього до аварійно-рятувальної операції було залучено понад 150 осіб", - повідомив очільник Чернігівської МВА Дмитро Брижинський.
Читати про це тут: Багатоповерхівка, в яку влучив "шахед": перші кадри після вибуху і тут: "Люди були вдома": яка ситуація на місці влучання ворожого БпЛА в 5-поверхівку в Чернігові
"Час Чернігівський" писав про таке:














