Відновлена після ворожої окупації та пошкоджень школа в Іванівці вперше приймає масштабні змагання - президентський проект «Всеукраїнські шкільні змагання Пліч-о-пліч».
"Після окупації – це найперші великі змагання які тут проходять. Наша громада спортивна, і діти у вересні 2022 року тут займалися. Але великі змагання тут вперше", - каже Олена Швидка, голова Іванівської громади.
Олена Швидка
"Круто, що школа відновилася, що ви тут очно навчаєтеся, спілкуєтеся, розвиваєтеся спільно. Дякую! Разом до перемоги!" - сказав В’ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.
Наразі в області стартував другий етап змагань «Пліч-о-пліч» – серед громад. Однак на Чернігівщині беруть участь не всі громади - через ворожі обстріли і наближеність до кордону агресора.
"Є громади Семенівська та Новгород-Сіверська, які з об’єктивних причин не беруть участі в наших змаганнях", - розповів Денис Закружний, начальник обласного відділення комітету фізвиховання і спорту МОН.
Денис Закружний
Школярі в Іванівській громаді тривалий час навчалися дистанційно, тому зараз із задовленням змагаються. Кажуть, спорт об’єднує і згуртовує учнів.
"Спорт дає згуртованість, перевиховує характер, силу волі, дисциплінує. Показує як треба. Я підтримую дві команди - це учні нашого ліцею. Не принципово, хто переможе", - каже Софія, школярка.
Софія
"Хотілося б перемогти, але якщо не переможемо - будемо раді участі", - каже Денис, учасник змагань.
Денис
В другому етапі змагань «Пліч-о-Пліч» на Чернігівщині змагається понад 500 команд.
"Час Чернігівський" писав про таке: Чемпіон-параолімпієць з Борзнянщини отримав звання майстра спорту міжнародного класу