У сусідній Сумщині російські окупанти вбили 6 лісівників

14 ЧЕРВНЯ 2023, 17:36

2738

Державне підприємство «Ліси України» в жалобі. На Сумщині внаслідок артилерійського обстрілу рф загинули шість лісівників. Сталося це лише в 27 км від адмінкордону з Чернігівщиною. 

13 червня, внаслідок обстрілу російськими військами загинули 6 працівників Свеського лісгоспу. Попередньо це був вибух від ствольної артилерії. Загалом, надійшла інформація про 21 вибух по південній околиці с. Стара Гута, відстань до державного кордону до 7 км. 

Лісівники рухались на автомобілі по лісовій дорозі від с. Стара Гута до с. Голубівка. У машині були лісничий Сергій Волков (48 років), помічник лісничого Іван Романченко (33 роки), майстри лісу Андрій Бураков ( 35 років), Олександр Глушенко (31 роки), Сергій Заболотний (33 роки), Андрій Михайленко (50 років). 

«У кожного залишились родина та діти. Ми щиро співчуваємо родинам загиблих», - коментує прес-служба ДП «Ліси України».

На місці трагедії працюють правоохоронці. 

У сусідній Сумщині російські окупанти вбили 6 лісівників

Негласно чернігівські лісівники розповідають: сумськими новинами шоковані. Тим паче, що Чернігівщина теж прикордонна. Ризики всі ті самі, що і на Сумщині:

«Такі молоді. У всіх діти, які залишилися сиротами. В деяких родинах виховується по кілька дітей.Це просто жах». 

У Північному лісовому офісі коментують: трагедія на Сумщині змусила вжити додаткових заходів безпеки до вже наявних. Тим паче, що чимало лісівництв розташовані саме у прикордонних регіонах, це стосується і Чернігівщини теж. 

«У зв'язку з інтенсивністю обстрілів прийняли спільне рішення з силами оборони запровадити заходи щодо продовження перевірки місцевості, допуску до місця події працівників національної поліції, вибухотехніків та евакуації тіл загиблих буде продовжено після проведення всіх заходів дорозвідки», - інформує прес-служба Північного лісового офісу. 

З того, що вже зроблено: 

  • з позиції взводного опорного пункту "Стара Гута" виставлено п/н" Засідка";
  • представниками сил оборони заплановано ряд повітряних аеророзвідок в нічний час;
  • противодиверсійні резерви перебувають в постійній готовності до дій;
  • визначено додаткової завдання п/н,щодо пильності несення служби.

"Час Чернігівський" писав про прикордоння

Схожі новини

Удари по будинках на прикордонні та вибух на Ніжинщині: як минула доба

12 ЛЮТОГО 2026, 09:34

Графіки відключень по Чернігівщині: скільки годин без світла на 12 лютого

12 ЛЮТОГО 2026, 08:18

Шкарпетки поверх бурок, льодоступи та народні способи: як ходити, коли слизько

11 ЛЮТОГО 2026, 20:51

Яка товщина льоду на Десні: питаємо рибалок та науковців

11 ЛЮТОГО 2026, 19:55

Учителька стала символом непокори: як склалася доля колишньої бранки рф

11 ЛЮТОГО 2026, 17:11

«Тепер маю павербанк»: що розповіли чернігівці, які отримали «пакунки тепла»

11 ЛЮТОГО 2026, 16:35

Вiдео

«Не залишилося нічого, плакала все літо», - як родина відбудовує житло на випаленій ворогом вулиці

11 ЛЮТОГО 2026, 15:44

ТОП-переглядів