У прикордонному місті підприємиця відкрила кав'ярню

14 ЖОВТНЯ 2024, 10:34

3683

Василенко Соломія

У Новгороді – Сіверському на Чернігівщині відкрилась нова кав’ярня

У Новгороді – Сіверському на Чернігівщині відкрилась нова кав’ярня

У Новгороді – Сіверському на Чернігівщині відкрилась нова кав’ярня.

Підприємиця з прикордонного міста Анна Асюнькіна стала переможницею державного грантового проєкту «єРобота» та отримала кошти, завдяки яким придбала частину обладнання та відкрила кав’ярню за бізнес-моделлю «кава з собою» (coffee to go). Про це повідомляє спільнота "Чернігівщина туристична" з посиланням на регіональний фонд підтримки підприємництва у Чернігівській області. 

Чому була визначена саме така модель? Міркувала власниця пані Анна про сучасні реалії. По-перше, у багатьох містян бракує часу «стаціонарно» відвідувати кав’ярні або інші заклади та знаходитись там певний час. По-друге, - з міркувань безпеки. Приміщення закладу невелике, ошатне, знаходиться у самому центрі легендарного Новгорода – Сіверського, за адресою вулиця Князя Ігоря, 1.

Хто вже скуштував каву там, у «Точці збору», кажуть, що вона дуже ароматна та смачна. У закладі пропонують і свіжу перепічку. Підприємницьку діяльність Анна Асюнькіна встигає поєднувати з тренерством - навчає дітей азам спортивної гімнастики.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У Чернігові судили братів-паліїв

28 ЛИПНЯ 2025, 20:27

Вiдео

Акції за НАБУ, зміни у Сіверській бригаді, шабля Мазепи у Лондоні: головні новини тижня

28 ЛИПНЯ 2025, 19:17

Інтерв’ю

"Щойно зʼявляється медична машина, туди зразу починають накидувати": санінструкторка ЗСУ

28 ЛИПНЯ 2025, 18:09

В ОВА розповіли, скільки грошей отримали громади за останні три роки

28 ЛИПНЯ 2025, 17:05

Скільки чернігівців мають борги по аліментах?

28 ЛИПНЯ 2025, 16:08

Президент нагородив медиків з Чернігова: хто вони

28 ЛИПНЯ 2025, 14:46

Фото

За два тижні на Чернігівщині реконструювали лісову дорогу

28 ЛИПНЯ 2025, 14:00

ТОП-переглядів