У прикордонній громаді на Чернігівщині заборонили продаж алкоголю військовослужбовцям – попросив військовий комендант

06 ЛЮТОГО 2023, 20:16

5448

У прикордонній громаді на Чернігівщині заборонили продаж алкоголю військовослужбовцям – попросив військовий комендант

Фото з відкритих джерел

На засіданні виконавчого комітету Новгород-Сіверської міської ради, що відбулося 6 лютого, прийнято рішення, що забороняє продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, інших військових формувань у військовій формі одягу в населених пунктах Новгород-Сіверської громади.

Копію відповідного рішення виконкому поширили на сторінці громади у Фейсбуці.

У прикордонній громаді на Чернігівщині заборонили продаж алкоголю військовослужбовцям – попросив військовий комендант

У документі зазначається, що рішення прийнято після розгляду листа-звернення військового коменданта та сприятиме формуванню позитивного враження про військовослужбовців на території громади.

"Час Чернігівський" писав про затримання п'яними за кермом чиновників: Бійка із полісменами та службове авто: найрезонансніші алко-затримання на Чернігівщині у 2022-му

Схожі новини

Вiдео

3000 операцій за 30 років і вчасно виявлені хвороби: лікарів з Чернігова відзначили найвищими нагородами

07 ЛИПНЯ 2026, 18:49

«Живцем видирають серце з грудей»: журналістка розповіла про евакуацію з прикордоння Чернігівщини

07 ЛИПНЯ 2026, 17:14

Депутат-бізнесмен із Чернігова захотів стати у квартирну чергу: думка містян і юристів

07 ЛИПНЯ 2026, 15:53

Обов'язкова евакуація на Чернігівщині: скільки людей уже виїхали з прикордоння

07 ЛИПНЯ 2026, 15:24

Служив у Ліберії та Конго, захищав Україну: Чернігівщина втратила професійного військового

07 ЛИПНЯ 2026, 13:57

Господар вибрався сам, дружину виносили через вікно: на Чернігівщині друзі врятували літнє подружжя

07 ЛИПНЯ 2026, 12:45

Мер громади — у війську, двоє заступників звільнилися: хто «за старшого»?

07 ЛИПНЯ 2026, 11:02

ТОП-переглядів