У половини Чернігова не буде гарячої води: в чому причина

28 СІЧНЯ 2026, 15:27

4583

У половини Чернігова не буде гарячої води: в чому причина

У половини Чернігова не буде гарячої води: в чому причина

Пресреліз

З 30 січня 2026 року тимчасово буде припинено подачу гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго».

Зараз у місті є дефіцит теплової потужності – це наслідок ворожих атак на критичну інфраструктуру. Очікується також суттєве зниження температури повітря. У цих умовах наявного ресурсу недостатньо для одночасного забезпечення споживачів і опаленням, і гарячою водою.

Саме тому весь ресурс у цей період буде спрямовано на підтримання опалення в будинках, щоб зберегти тепло в оселях чернігівців.

Технічні служби КП «Теплокомуненерго» та енергетики працюють у посиленому режимі для стабілізації ситуації.

"Просимо з розумінням поставитися до незручностей. Ситуація — тимчасова! Наше спільне завдання — зберегти тепло в будинках", - кажуть тепловики.

Джерело: КП «Теплокомуненерго», пресреліз

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

ТОП-переглядів