У ніч із суботи на неділю на Чернігівщині згоріло два житлові будинки

05 ЧЕРВНЯ 2023, 10:38

2001

У ніч із суботи на неділю на Чернігівщині згоріло два житлові будинки

Фото ілюстративне

Одразу дві пожежі сталися у житлових будинках вночі 4 червня. Одна будівля горіла у Прилуцькому районі, інша – у Корюківському. Про це повідомив Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.

Так, в 00 год. 12 хв. у селі Голубівка Ладанської громади по вулиці Першотравневій, 28 сталася пожежа житлового будинку (5х7 м, стіни дерев`яні, покрівля черепична). Власник, причина та збитки встановлюються. Вогнем знищено перекриття на площі 6 кв.м, пошкоджено облицювання стін та стелі на площі 50 кв.м. та майно.

Цієї ж ночі о 01 год. 19 хв. у селі Жукля Холминської громади по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку (5х12 м, стіни дерев`яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. На місці пожежі господар та його дружина отримали опіки кінцівок ІІ ступеню та були доставлені до КНП «Корюківська центральна районна лікарня».

Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

ТОП-переглядів