У громаді, яка була в окупації, відновлюють ліцей

03 ТРАВНЯ 2024, 10:37

757

У громаді, яка була в окупації, відновлюють ліцей

У громаді, яка була в окупації, відновлюють ліцей

У Талалаївському ліцеї Ніжинського району з осені минулого року триває реконструкція будівлі коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії (далі – Фонд ліквідації). Заклад зазнав пошкоджень під час активної фази бойових дій в березні 2022 року. Всі роботи поділені на три черги – дах, фасад та внутрішнє опорядження приміщень з влаштуванням санвузлів. Вартість проєкту складає майже 14,7 мільйона гривень (на умовах співфінансування).

З ходом робіт сьогодні, 2 травня, ознайомився перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем, який очолює робочу групу «Прозорість і підзвітність». Саме під її постійним контролем перебуває використання коштів Фонду ліквідації.

Наразі вже завершені перші дві черги робіт. Так, у будівлі влаштовано нові крокви та слухові вікна, утеплено горище, замінено покрівлю (плюс водовідведення й блискавкозахист), вікна та двері, утеплено фасад. Виконана й більша частина внутрішніх робіт: ремонт підлоги, влаштування мереж електропостачання та освітлення, сходів на другий поверх замість старих дерев’яних.

На об’єкті ще залишилося виконати оздоблення зовнішніх сходів та пандусу, влаштувати вимощення, прибрати територію та приміщення.

«Роботи в ліцеї на завершальній стадії, підрядник обіцяє завершити виконання робіт вже в травні. Однак, виявлені незначні недоліки, які треба виправити.Технагляд має проконтролювати якість виконаних робіт. Керівництво громади та школи зацікавлене в якнайшвидшому введенні об’єкта в експлуатацію, оскільки в сусідньому корпусі ліцею найближчим часом мають розпочатися роботи з ремонту харчоблока та термомодернізації будівлі за кошти Латвії», – зауважив Костянтин Мегем.

 У громаді, яка була в окупації, відновлюють ліцей

 У громаді, яка була в окупації, відновлюють ліцей

 У громаді, яка була в окупації, відновлюють ліцей

Нагадаємо: на офіційному вебсайті ОДА створена рубрика «Прозорість і підзвітність». За посиланням https://cg.gov.ua/index.php?id=39563&tp=1 можна знайти актуальну інформацію про проведені чи заплановані закупівлі за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також про проведені закупівлі структурними підрозділами ОДА з пороговою межею від 100 тис. грн. Рубрика постійно оновлюється.

Джерело: Чернігівська ОВА, прес-реліз

"Час Чернігівський" писав про таке: За кошти Латвії зводять 6 каркасних будинків для погорільців у Ягідному

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів