У громаді на Чернігівщині поховали бійця, який загинув під Бахмутом

08 ЛЮТОГО 2023, 06:13

8248

У вівторок, 7 лютого, на Чернігівщині провели в останню путь земляка, який загинув у бою за Незалежність України. Із Петром Пузирем прощались у Коропській громаді.


Капітан Петро Пузир народився 4 лютого 1965 року у селі Краснопілля на Коропщині. У свій час трудився електриком у місцевому сільгосппідприємстві, а протягом 2014-2015 років проходив військову службу по мобілізації.

У вересні 2022 року Петро вчергове долучився до оборонців Батьківщини, попередньо відправивишись на курси підготовки до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Після закінчення навчання долучився до складу 101-ї Президентської бригади, а трохи згодом - до військової частини А4349 на посаду заступника командира з МПЗ. 

1 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу Бахмута на Донеччині Петро Пузир загинув.

Попрощалися з земляком на його Малій Батьківщині, вдома у нього залишились дружина та шестеро дітей.

У громаді на Чернігівщині поховали бійця, який загинув під Бахмутом

У громаді на Чернігівщині поховали бійця, який загинув під Бахмутом

У громаді на Чернігівщині поховали бійця, який загинув під Бахмутом

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв: Чотири поховання: у громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями

Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

 

Схожі новини

Росіяни обстріляли прикордонне місто на Чернігівщині: наслідки

26 ЛЮТОГО 2026, 22:45

У громаді буде меморіал з архангелом Михаїлом за чотири мільйони гривень

26 ЛЮТОГО 2026, 19:14

Потяг скасували: чоловік із Чернігівщини вночі тягнув мед по заметах, щоб продати в столиці

26 ЛЮТОГО 2026, 18:14

У міській раді розповіли про наслідки "прильоту" біля Чернігова

26 ЛЮТОГО 2026, 17:11

Мільйони доларів: Kernel придбав компанію з крупним земельним банком на Чернігівщині без перегляду ціни

26 ЛЮТОГО 2026, 16:08

Оновлено

Вибух у Чернігові: чули і в центрі, і на околицях

26 ЛЮТОГО 2026, 15:24

24-річний керівник однієї зі служб Менської колонії поліг на Донеччині

26 ЛЮТОГО 2026, 14:58

ТОП-переглядів