Чотири поховання: у громадах Чернігівщини прощались із загиблими бійцями

Лют 07, 06:18

1662

У понеділок, 6 лютого, на Чернігівщині в останню путь провели чотирьох земляків, які загинули за Незалежність України! Із В'ячеславом Сипливцем прощались у Ніжині, Андрієм Баланом - у Носівській громаді, із Дмитром Бендиком - у Городнянській громаді, з Віталієм Дідовичем - у Парафіївській громаді.

* * *

Старший солдат В'ячеслав Сипливець народився 28 квітня 1985 року у Ніжині. Тут ріс та навчався у ЗОШ №6, потім вступив до Київського вищого професійного училища залізничного транспорту. Після цього працював та проживав у Києві.

З початком повномасштабної війни В'ячеслав добровільно долучився до лав ТрО Ніжина, згодом перевівся до ЗС України, потрапивши на службу до військової частини А4557.

29 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині В'ячеслав Сипливець загинув.

Попрощалися з земляком у Ніжині, поховали його на Фрунзівському кладовищі.

* * *

Солдат Андрій Балан народився 16 листопада 1985 року в Чернігові. Багато часу Андрій проводив на Малій Батьківщині своєї матері - у Носівці, а після закінчення Чернігівської школи вступив на навчання в один із міських ВНЗ. Згодом захопився ІТ-технологіями та зацікавився виготовленням меблів.

У листопаді 2022 року чоловік долучився до лав Захисників Батьківщини, службу проходив у складі військової частини А0284 на посаді старшого навідника мінометного розрахунку.

3 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Ступочки на Донеччині Андрій Балан загинув.

Попрощалися з воїном у Носівці, поховали на місцевому Спаському кладовищі.

* * *

Старший солдат Дмитро Бендик народився 10 червня 1979 року в селі Дібрівне, Городнянська громада. З 1986 року по 1994 рік навчався в місцевій ЗОШ, а з 1994 року по 1996 рік - у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді.

У 1996 році вступив до Чернігівського педагогічного університету, де навчався за спеціальністю "вчитель хімії та біології", який закінчив у 1999 році. Після цього проходив військову службу у лавах ЗС України, у 2000 році підписав контракт і служив в одному з військових підрозділів Чернігівщини до 2003 року.

У 2020 році Дмитро знову підписав контракт та вирішив повернутися до військової справи. Служив у військовій частині А2167 на посаді водія механізованої роти.

31 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вугледар на Донеччині Дмитро Бендик загинув.

Попрощалися з земляком у його рідному селі, поховали на місцевому кладовищі. Вдома у нього залишились батьки, дружина, донька та син.

* * *

Солдат Віталій Дідович народився 17 грудня 1976 року у селі Іваниця, Парафіївська громада. Із початком повномасштабного ворожого вторгнення чоловік долучився до лав оборонців Батьківщини. Службу ніс у складі військової частини А4017 на посаді стрільця-помічника гранатометника.

26 січня 2023 року під час участі у боях за селище Спірне на Донеччині Віталій Дідович зник безвісти. Знайти та ідентифікувати тіло загиблого воїна вдалося на початку лютого.

Попрощалися з героєм-земляком у його рідному селі, поховали на місцевому кладовищі.

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв: Загинули в один день: у громаді на Чернігівщині поховали бійців ЗСУ.

Схожі новини

Вiдео

У палаці культури Чернігова виявили склад гуманітарної допомоги, частина - із простроченим терміном

Бер 21, 20:31

На Чернігівщині СБУ ліквідувала нарколабораторію - ділки збували психотропні речовини в особливо великих розмірах

Бер 21, 18:21

Як буде сіятися цього року Прилуччина: як впливає на це гуманітарне розмінування та цукровий буряк?

Бер 21, 17:22

У Чернігові п'яний сумчанин їздив за кермом вантажівки

Бер 21, 16:38

Фото

У громаді на Чернігівщині висадили дві тисячі сосен

Бер 21, 15:57

Спецпроект

Що потрібно і малим, і великим: розмова з тими, хто залишився працювати на Чернігівщині

Бер 21, 15:38

Вiдео

Масштабні пожежі охопили Чернігівщину через спалювання сухої трави і сміття

Бер 21, 13:56

ТОП-переглядів