У Гомелі негласно заборонено збирати гуманітарку для Чернігова

30 БЕРЕЗНЯ 2023, 14:52

1991

У Гомелі негласно заборонено збирати гуманітарку для Чернігова

Фото із відкритих джерел

Як інформує білоруське опозиційне видання «Гомельскі Флагшток», на підприємствах Гомельского району кинули клич - збір гуманітарної допомоги для жителів України. Про що навіть публікують повідомлення в інстаграмі.

Збирають продукти тривалого зберігання, засоби гігієни, іграшки, солодощі, канцтовари, теплі речі.

Видання вирішило поцікавитися - чи можна таким чином допомогти жителям сусіднього Чернігова.  Свій запит журналісти направили до заводського управління Світлогорського целюлозно-картонного комбінату, яке якраз і організовує збір допомоги.

У відповідь почули, що гуманітарка збирається «виключно для потреб жителів Горлівки та Луганська», міст, які тривалий час знаходяться під російською окупацією.

Тоді журналісти видання запитали напряму: чи можливо доправити гумдопомогу до Чернігова?

Як відомо, регіон сильно потерпав торік внаслідок російського вторгнення у період з 24 лютого по квітень. Також є свідчення того, що у вторгненні брали участь і білоруські військові.

Відповідь на запит журналістів була формальною:

«Це нам надіслали розпорядження з виконкому, це не наша акція. Акція ініційована БРСМом (білоруський республіканський союз молоді - пролукашенківська пропагандистська організація, одним з її облич є пропагандист Григорій Азарьонок -ред.), вони відправляють Талаю (фонд пролукашенківського активіста Олексія Талая)».

У Гомелі негласно заборонено збирати гуманітарку для Чернігова

Самі активісти також проводять збір гуманітарної допомоги «для жителів Донбасу і для жителів на прифронтовій території» без уточнення статусу населених пунктів.

"Час Чернігівський" писав про білорусів:

Схожі новини

Боєць пішов у СЗЧ та зарізав співмешканку

07 ЧЕРВНЯ 2025, 12:17

У Чернігові скутерист залишився без транспорту через нетверезу їзду

07 ЧЕРВНЯ 2025, 12:04

Вiдео

«З дому майже не виходжу», - оборонець Чернігова потребує ендопротезування

07 ЧЕРВНЯ 2025, 10:42

Вiдео

Головне, що всі живі: як чернігівці оговтуються від удару шахеда у двір будинку

07 ЧЕРВНЯ 2025, 09:08

Ворог обстріляв чотири громади: ситуація на Чернігівщині на ранок 7 червня

07 ЧЕРВНЯ 2025, 08:19

Фото

Журналісти три дні були свідками обміну 1000 на 1000: як це було

06 ЧЕРВНЯ 2025, 20:47

Офіцера Першої танкової бригади хочуть запроторити за грати через конфлікт з патрульними

06 ЧЕРВНЯ 2025, 17:04

ТОП-переглядів