У Чернігові пропонують конфіскувати на потреби ЗСУ елітне авто, яке припаркували із порушенням

22 КВІТНЯ 2023, 21:21

2202

У Чернігові пропонують конфіскувати на потреби ЗСУ елітне авто, яке припаркували із порушенням

Та сама світлина

Назвав невігласом і запропонував конфіскувати новенький джип на потреби Збройних сил України. Народний депутат Олег Семінський відреагував на критичну публікацію в соцмережах, де засвітили припаркований на пішохідній зебрі навпроти Чернігівської ОДА позашляховик «LAND ROVER DEFENDER», що належить родині Сергія Масленнікова – підрядника, котрий встановлював по місту скляні зупинові комплекси. Через захмарні ціни на зупинки їх охрестили «золотими».

«А звідки кошти в цього нахаби на елітний позашляховик LAND ROVER DEFENDER вартістю 5 615 805? Напевно, саме з вкрадених у чернігівців грошей, коли встановлював ті самі «золоті» зупинки по місту по 312 тисяч гривень за штуку!», – коментує нардеп.

Семінський виклав всі дані про авто порушника ПДР.

Так, власником цього автомобіля є ТОВ «СЕЛВИС», засновником якого являється дружина Масленнікова Людмила Глібівна.

  • Реєстраційний номер: СВ5558СН
  • Бренд: LAND ROVER
  • Модель: DEFENDER
  • Рік випуску: 2022
  • Дата: 14.10.2022
  • Колір: Зелений
  • Об’єм двигуна: 2997
  • Вага: 2414
  • Тип авто: Легковий
  • Тип кузова: Універсал

«В час, коли в Україні війна, коли кожен допомагає ЗСУ, мав би совість витрачати такі кошти на подібні покупки! Цей невіглас зовсім втратив землю під ногами, зневажливо ставлячись до своїх же земляків. Думаю, цей автомобіль став би у нагоді нашим Збройним Силам, чи не так?», - резюмував народний обранець.

У Чернігові пропонують конфіскувати на потреби ЗСУ елітне авто, яке припаркували із порушенням

"Час Чернігівський" писав про цього підрядника: Дуже дорогі та незручні: чому чернігівці жаліються на зупинки транспорту і хто на них заробляє.

Схожі новини

Росіяни атакували Україну балістикою та дронами. У Чернігові працює ППО

15 КВІТНЯ 2026, 08:04

Порушив закон та правила любительського рибальства: на Чернігівщині судили жителя громади

14 КВІТНЯ 2026, 19:17

Вiдео

Біля Катерининського собору змінили стару плитку на нове покриття

14 КВІТНЯ 2026, 18:06

Фото

Чернігівські рятувальники понад годину гасили пожежу після прильоту

14 КВІТНЯ 2026, 17:01

В одному з мікрорайонів Чернігова чоловік зґвалтував 15-річну дівчину - сяде надовго

14 КВІТНЯ 2026, 16:12

Громада на Чернігівщині шукає озеленювача

14 КВІТНЯ 2026, 14:54

Чиновник з Чернігова купив будинок під Львовом: що відомо про його статки

14 КВІТНЯ 2026, 14:02

ТОП-переглядів