У Чернігові поліція затримала двох чоловіків: побили та пограбували людину

21 СЕРПНЯ 2025, 12:28

1238

Чепурний Арсен

У Чернігові поліція затримала двох чоловіків: побили та пограбували людину

У Чернігові поліція затримала двох чоловіків: побили та пограбували людину

Оперативники кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та затримали двох чоловіків, які вчинили зухвалий грабіж. Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Повідомлення про скоєний у Чернігові грабіж надійшло до поліції ввечері 19 серпня. За словами потерпілого, у дворі одного з житлових мікрорайонів міста невідомі чоловіки вдарили його та забрали особисті речі, а потім втекли в невідомому напрямку.

На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група, оперативники відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції та екіпажі патрульної поліції. В ході комплексу оперативно-розшукових заходів за кілька годин поліцейські затримали грабіжників – 34-річного раніше судимого жителя Городнянської громади та 42-річного місцевого мешканця.Поліція затримала зловмисників в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістила іх до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові поліція затримала двох чоловіків: побили та пограбували людину

Наразі вирішується питання щодо оголошення їм про підозру та обрання запобіжного заходу.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом прокуратури розслідує кримінальне провадження за фактом вчинення грабежу в умовах воєнного стану (ч. 4 статті 186 Кримінального кодексу України). Зловмисникам загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У компанії АТБ-маркет пояснили, що сталось у їх магазині в Чернігові

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 22:11

Вiдео

Будівництво їдальні: на Чернігівщині чиновники віддали родичам мільйони державних коштів

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:20

Переганяв російський трофейний танк. Воював на Донеччині. У громадах втрати

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:45

У Чернігові посеред міста впав безпілотник

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:18

У Чернігові в АТБ пролунав вибух: є постраждалі

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:24

«Феї чистоти»: хто і як сортує сміття у громаді Чернігівщині, скільки заробляють на цьому

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:43

Вкусив: військовий тричі ударив ножем пса Умку

22 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:20

ТОП-переглядів