У Чернігові дітям подарували велосипеди

09 ЧЕРВНЯ 2024, 15:45

1142

У Чернігові дітям подарували велосипеди

Днями в Чернігові громадська організація «Еко місто» в рамках проєкту “Велокухня: розвиток сталої мобільності в Чернігові” організувала акцію: подарувала дітям велосипеди. Більшість з них передали західні партнери, а чернігівці – відремонтували їх.

"Взагалі ми відремонтували майже 700 велосипедів. В основному їх передають з Європи, де їх збирають волонтери, а ми приводимо їх у вигляд, що можна користуватися ними і потім передаємо вразливим категоріям громадян", - каже Євген ПЛАКСА, веломайстер.

Євген ПЛАКСА, веломайстер з Чернігова

Дитячий велосипед – важлива річ для малечі, адже це екологічний та комфортний засіб пересування до школи, на гуртки чи прогулянки з друзями. Загалом дітям передали 14 велосипедів.

"Після того, як ми подарували нашим маленьким учасникам велосипеди, було проведено велопробіг", - каже Ольга РИСЬ, виконавча директорка ГО «ЕКО МІСТО».

Ольга РИСЬ, виконавча директорка ГО «ЕКО МІСТО»

Ольга РИСЬ

Акція дала можливість також підтримати дітей із малозабезпечених родин, які не мають можливості самостійно придбати велосипед. Загалом, дитячий «байк» – це річ, яка при правильному догляді служитиме багато років.

"За дитячим велосипедом краще доглядати, щоб він завжди був чистенький, змащений. Слідкувати і вчасно замінювати ланцюг, покришки, камери, тоді він зможе довше вам прослужити і залишитись для наступного покоління дітей", - переконує Євген ПЛАКСА.

Організатори кажуть: діти на велосипедах у місті – показник безпечного, екологічного та комфортного середовища. Захід реалізовано за підтримки Європейського фонду за демократію.

Автори: Арсен Чепурний, Дмитро Фальчевський

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів