У Брянській області знову зійшов з рейок вантажний потяг

03 ТРАВНЯ 2023, 06:16

1634

Це випадок із потягом стався надвечір 2 травня. Що саме він перевозив - поки не повідомляється. За свідченнями очевидців було чутно три вибухи. На узбіччя перекинулися кілька вагонів, дані щодо кількості різняться - чи то 8, чи то 20.

У Брянській області знову зійшов з рейок вантажний потяг

У брянських пабліках знову вважають винними українців і обіцяють кровожерні «подарочки». Скріни додаємо.

У Брянській області знову зійшов з рейок вантажний потяг

У російській залізничній дорозі оригінально прокоментували цю подію. Там заявили, що потяг впав через… втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту. Саме це і призвело до сходу локомотива та вагонів вантажного поїзда у Брянській області

Надзвичайна подія сталася о 19:47 на неелектрифікованому одноколійному перегоні Сніжецька — Білі Береги у Брянській області. З рейок зійшов локомотив та близько 20 вагонів вантажного поїзда. За попередньою інформацією, постраждалих немає, відкритого горіння немає.

На місці працюють міські пожежні розрахунки, також направлені пожежний та два відновлювальні поїзди. Очільник регіону губернатор Олександр Богомаз підтвердив факт сходу потяга.  Наразі рух на ділянці Сніжецька — Білі Береги припинений.

У Брянській області знову зійшов з рейок вантажний потяг

Нагадаємо, що днем раніше у тій же таки Брянщині внаслідок вибуху зійшов з рейок потяг гомельського депо, він перевозив нафтопродукти з Мозирського нафтопереробного заводу. У рф подію назвали «терактом».

Схожі новини

У центрі Чернігова влучання «шахеда»

28 ЖОВТНЯ 2025, 01:05

У чернігівському Спасо-Преображенському соборі з’явилась єдина у світі ікона

27 ЖОВТНЯ 2025, 22:06

Вiдео

Блекаут на Чернігівщині, нові шкільні автобуси у громадах, 78-річний волонтер: дайджест новин

27 ЖОВТНЯ 2025, 19:11

Ліків проти тривоги сімейні лікарі не виписують: скарг на страх і стрес побільшало

27 ЖОВТНЯ 2025, 18:19

Фото

Влучання в енергооб’єкт, пошкоджені будинки та поранений: що відомо про атаку на громади Чернігівщини

27 ЖОВТНЯ 2025, 17:13

Співачка ONUKA була на зйомках у Чернігові під час блекауту: як це було

27 ЖОВТНЯ 2025, 16:16

Атака безпілотників на Чернігів: поранені та руйнування

27 ЖОВТНЯ 2025, 15:53

ТОП-переглядів