У боях на Харківщині загинув 20-річний офіцер із Куликівки

01 ЖОВТНЯ 2022, 09:13

2841

У боях на Харківщині загинув 20-річний офіцер із Куликівки

Олександр Янголь

На російсько-українській війні загинув зовсім юний військовий - 20-річний Олександр Янголь із Куликівки.

У 2019 році Олександр закінчив Куликівську школу, того ж року вступає до Національної Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, що у Львові.

Із лютого - командир взводу в одній з військових частин.

"У липні під Бахмутом отримав поранення, тоді із 50 -ти осіб особового складу залишилося 15 живих, госпіталізований і лікується у військовому госпіталі у Рівному. 27 серпня повертається на рубежі захисту держави. А вже 28 вересня Олександр  загинув у Харківській області", - повідомила голова Куликівської громади Юлія Пастернак.

Коли будуть ховати Героя - повідомлять жителям Куликівщини пізніше з офіційної сторінки у Фейсбуці.

"Час Чернігівський" писав про Героя з Городні, який захищав Чернігів: "Така страшна бійня була...": Олег Примоченко загинув, тримаючи оборону в Новоселівці.

Схожі новини

Розбірки політиків чи порушення екологічного законодавства: що відомо про розорювання земель біля Десни

20 КВІТНЯ 2025, 21:50

Вiдео

Пересленка із Запоріжжя відкрила власну справу у Чернігові: допоміг грант від держави

20 КВІТНЯ 2025, 18:40

Будемо раді кожному: у громаду на Чернігівщині переїхав лікар із Сум

20 КВІТНЯ 2025, 16:33

Вiдео

Навчально-практичні центри у профтехах: як працюють і навіщо потрібні?

20 КВІТНЯ 2025, 14:40

Молодий хірург уперше зашивав серце

20 КВІТНЯ 2025, 13:38

Пряма мова

Православні свята: Великдень

20 КВІТНЯ 2025, 10:09

Відтепер молодий вважається до 45 років. Що думають чернігівці?

20 КВІТНЯ 2025, 09:03

ТОП-переглядів