Тролейбуси розбрату: чому у Чернігові нові рогатики досі не вийшли на лінію

12 ЧЕРВНЯ 2024, 21:18

2815

Начальник військової адміністрації Дмитро Брижинський

Чернігівська міська військова адміністрація не погоджує купівлю четвертого тролейбусу з автономним ходом, бо три попередні машини, які придбала міська рада для ЧТУ, досі не вийшли на лінію і мають технічні проблеми. Так прокоментував претензії з боку в.о.мера начальник військової адміністрації Дмитро Брижинський. Каже, гроші владцями витрачаються нераціонально і купувати потрібно справні машини, які б працювали і перевозили чернігівців.

"Ми за розвиток комунального транспорту, але якщо ви отримали тролейбус, прийняли, але якщо є проблеми, то треба їх усунути, і потім витрачати кошти. З початку року витратили біля 1 млн. доларів. Бюджет витратив, але нічого не отримав. Це нераціонально. Можливо треба було витратити на ЗСУ, соціальні проекти , компенсацію ЖЕКам", - каже Дмитро Брижинський, начальник Чернігівської МВА.

Напередодні виконуючий обов’язки міського голови Олександр Ломако на нараді гостро висловився у бік Дмитра Брижинського через блокування платежів. Мовляв, той перешкоджає роботі місцевого самоврядування і правоохорнці мають відреагувати на це. Щоправда, про технічні проблеми тролейбусів Олександр Ломако не обмовився жодним словом.

"Розказувати про підтримку комунального транспорту, не платити за тролейбус. Купили, а він стоїть. Зробив наш завод. Люди не можуть отримувати зарплату, ЧТУ не може запустити тролейбус з автономним ходом", - розповів Олександр Ломако.

Виконуючий обов’язки міського голови Олександр Ломако

Олександр Ломако

Аби з’ясувати , що ж не так з новими тролейбусами, звернулися безпосередньо до керівника тролейбусного управління. Руслан Ємець погодився послілкуватися по телефону. Каже, ситуацію політизують і це заважає роботі підприємства. Він сам хоче, аби машини швидше вийшли на лінію, проте визнає, що у нових трролейбусах є таки технічні проблеми.

"Це тролейбуси з новою електронікою, по всім є питання. Не працював завод 2 місяці - квітень і травень. Тільки зараз почали деякі роботи з налагодження електроніки. Тролейбуси прийняли. Не вводимо згідно умов договору, бо ми ведемо претензійну роботу. Зайві емоції, звинувачення. Мені ця ситуація не потрібна", - каже Руслан Ємець, начальник ЧТУ.

Руслан Ємець, начальник ЧТУ

Руслан Ємець

Нові тролейбуси вийдуть на лінію на новому маршруті після усунення всіх технічних проблем і після того, як зведуть нові зупинки, повідомив керівник ЧТУ.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів