Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

03 ЛИПНЯ 2022, 09:18

2555

Дивна знахідка полісменів у Новгород-Сіверському районі. Виявлено покинуті росіянами гранати та набої.

Під час патрулювання села Михайлівка (Новгород-Сіверська громада) у покинутій хаті виявлено сховані боєприпаси. Нагадаємо, це село на території, яку тимчасово окупували російські війська у лютому-березні.

Що знайшли – кілька гранат та запали до них, набої калібру 5.45 мм та магазин з набоями до АК.

Ці боєприпаси російські солдати сховали у коробці від сухпайка «Армія Росії».

Читати також: Відчайдухи на Чернігівщині збирають гриби поряд з бронетехнікою і нерозірваними боєприпасами

Схожі новини

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

ТОП-переглядів