Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

03 ЛИПНЯ 2022, 09:18

2557

Дивна знахідка полісменів у Новгород-Сіверському районі. Виявлено покинуті росіянами гранати та набої.

Під час патрулювання села Михайлівка (Новгород-Сіверська громада) у покинутій хаті виявлено сховані боєприпаси. Нагадаємо, це село на території, яку тимчасово окупували російські війська у лютому-березні.

Що знайшли – кілька гранат та запали до них, набої калібру 5.45 мм та магазин з набоями до АК.

Ці боєприпаси російські солдати сховали у коробці від сухпайка «Армія Росії».

Читати також: Відчайдухи на Чернігівщині збирають гриби поряд з бронетехнікою і нерозірваними боєприпасами

Схожі новини

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

Поранені люди, пошкоджено школу та будинки: наслідки атаки "гераней" на Чернігів

27 ЧЕРВНЯ 2026, 22:08

Оновлено

На Чернігів летять десятки безпілотників: у місті чути вибухи

27 ЧЕРВНЯ 2026, 20:31

Понад рік мама і четверо братів чекали дива: стало відомо про загибель захисника

27 ЧЕРВНЯ 2026, 19:09

ТОП-переглядів