Тікаючи з Чернігівщини, росіяни ховали гранати в сухпайках

03 ЛИПНЯ 2022, 09:18

2553

Дивна знахідка полісменів у Новгород-Сіверському районі. Виявлено покинуті росіянами гранати та набої.

Під час патрулювання села Михайлівка (Новгород-Сіверська громада) у покинутій хаті виявлено сховані боєприпаси. Нагадаємо, це село на території, яку тимчасово окупували російські війська у лютому-березні.

Що знайшли – кілька гранат та запали до них, набої калібру 5.45 мм та магазин з набоями до АК.

Ці боєприпаси російські солдати сховали у коробці від сухпайка «Армія Росії».

Читати також: Відчайдухи на Чернігівщині збирають гриби поряд з бронетехнікою і нерозірваними боєприпасами

Схожі новини

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

ТОП-переглядів