Соціальні працівники тепер на електровелосипедах

25 ЧЕРВНЯ 2025, 15:10

1195

Василенко Соломія

Соціальні працівники тепер на електровелосипедах

Соціальні працівники тепер на електровелосипедах

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Понорницької селищної ради поповнила свій технічний арсенал трьома сучасними електровелосипедами. Благодійна допомога надійшла від БО «БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» – партнера, що не вперше підтримує ініціативи, спрямовані на зміцнення інституційної спроможності громад.

Як повідомили у Понорницькій селищній раді, разом із велосипедами Центр отримав і додаткове оснащення – велосумки з наборами інструментів, насоси та велокомп’ютери, що дозволять фахівцям установи бути готовими до різних непередбачуваних ситуацій.

«Нові транспортні засоби сприятимуть оперативному та екологічному вирішенню поточних робочих завдань, які часто потребують виїзду за межі адміністративної будівлі: здійсненню візитів до підопічних, наданню послуг вдома, проведенню обстежень чи перевірок тощо», - кажуть у громаді.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Чернігівський слід у корупційній справі, обстріли, "Кудрівка" вперше в УПЛ: дайджест новин за тиждень

04 СЕРПНЯ 2025, 21:55

За 5 років - три нові прокурори: на Чернігівщині знову відбулася ротація очільника обласної прокуратури

04 СЕРПНЯ 2025, 19:08

Інтерв’ю

Військовий експерт: чого очікує Путін - незрозуміло

04 СЕРПНЯ 2025, 18:07

Як безпечно шукати постачальників на Alibaba, 1688 та інших китайських сайтах

04 СЕРПНЯ 2025, 17:13

Унікальний досвід зворотньої релокації: як працює бізнес на Чернігівщині в часи війни

04 СЕРПНЯ 2025, 17:09

Буревій пронісся лісами Чернігівщини: якої шкоди наробив

04 СЕРПНЯ 2025, 16:01

Стан захисника Віталія Шумея ускладнився: боєць, якого знає вся країна, потрапив до реанімації

04 СЕРПНЯ 2025, 15:16

ТОП-переглядів