Скинули з дрона вибухівку із невідомою рідиною їдкого запаху: ворог обстріляв три прикордонні громади Чернігівщини

31 ТРАВНЯ 2024, 08:28

9283

Скинули з дрона вибухівку із невідомою рідиною їдкого запаху: ворог обстріляв три прикордонні громади Чернігівщини

Скинули з дрона вибухівку із невідомою рідиною їдкого запаху: ворог обстріляв три прикордонні громади Чернігівщини

За добу 30 травня російська армія 6 разів обстріляла територію Чернігівської області. Всього зафіксовано 27 вибухів. Ворог атакував Новгород-Сіверський та Корюківський райони із мінометів та FPV дронів.


Терористи били у напрямку села Клюси Сновської громади, сіл Миколаївка, Лісківщина та Архипівка Семенівської громади, села Гремʼяч (двічі) Новгород-Сіверської громади.

У прикордонні Семенівської громади вороги здійснили скид FPV дрон тубусу з невідомою рідиною їдкого запаху.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

По Україні

У ніч на 31 травня у Києві та області двічі за ніч оголошували повітряну тривогу, було чутно гучний вибух. Внаслідок падіння уламків збитих повітряних цілей у Голосіївському районі Києва горіло СТО та автомийка, вогнем пошкоджені 6 авто і складські приміщення.

* * *

Сили оброни продовжують завдавати втрат країні-агресорці Росії − лише за минулу добу знешкодили понад 1 300 окупантів і 18 танків.

* * * 

Підкріплення для російських військових на Харківщині вказує на те, що вони, ймовірно, роблять зусилля із відведення українських сил з критичних ділянок лінії фронту на сході України та створюють "буферну зону" на півночі Харківської області. Таким чином росіяни хочуть розпочати другу фазу свого наступу на Харківщині.

Джерело: Департамент цивільного захисту та оборонної роботи ОВА, Генштаб ЗСУ, Інститут вивчення війни

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Підтримка ЗСУ з бюджету Чернігова зросла удвічі: кому і скільки

05 ТРАВНЯ 2025, 19:56

У громаді подвійна втрата: на Луганщині загинули одразу двоє захисників

05 ТРАВНЯ 2025, 19:01

Вiдео

У Чернігів приїхали депутатки парламентів країн ЄС

05 ТРАВНЯ 2025, 18:15

Пошкоджений вогнем банер із фото загиблого бійця в Прилуках: у міській раді прокоментували

05 ТРАВНЯ 2025, 17:34

У Чернігові водій маршрутки вистрілив у 17-річного хлопця

05 ТРАВНЯ 2025, 16:25

Чоловіки-медики реанімували 76-річного пацієнта

05 ТРАВНЯ 2025, 16:18

Фото

"Ліс пам'яті" з'явився у громаді на Чернігівщині

05 ТРАВНЯ 2025, 14:57

ТОП-переглядів