Що у громадах Чернігівської області станом на 8 березня

08 БЕРЕЗНЯ 2022, 11:33

5685

Що у громадах Чернігівської області станом на 8 березня

Чернігівська область

На 13 день війни Росії та України, 8 березня, у громадах області така обстановка.

Ніжин. У місті комунальні служби працюють у штатному режимі, порядок у місті підтримується. Всі медичні заклади працюють, у кожній медустанові є черговий лікар.

"До речі, вже завтра планують відновити роботу. Управління соціального захисту населення  У пологовому будинку за ніч народилося 2 хлопчики і 1 дівчинка. У Ніжині не проводиться евакуація населення, заради вашої безпеки!" - каже міський голова Олександр Кодола.

 

Чернігів. По Чернігову оголошувалось кілька повітряних тривог. Втім ніч пройшла більш менш спокійно. Тривають оборонні бої навколо міста.

Місто отримує гуманітарну допомогу – великі вантажівки із ліками, продуктами, товарами першої необхідності. І звісно для потреб ЗСУ та ТРО.

 

Ічнянська громада. Місцева влада працює над шляхами доставки продовольчих товарів до нашої громади.

«Сьогодні очікуємо хліб з Прилук, щоб розвести його по магазинах сіл, де дозволяє безпекова ситуація на дорогах. Маємо надію, що незабаром всі населені пункти на карті нашої громади будуть з вільним та безпечним транспортним сполученням»,  - повідомляє місцева влада у Фейсбуці.

 

Бобровицька громада

«Таких черг за буханкою хліба, які зараз вишиковуються стометрівками, Бобровиця не знала за всі 30 років Незалежності. Причини дві: війна і те, що місто давно відмовилося від свого хлібозаводу, задовольнялося завезенням хлібобулочних виробів з інших міст – і ніяких тобі проблем»,  - повідомляє ТОВ «Земля і воля».

До речі, товариство запустили роботу кукурудзяного круп’яного заводу, продукцію якого в минулі неділю та понеділок роздавали в центрі Бобровиці безоплатно всім бажаючим.

 

Сновська громада. Хлібозавод працює на повну потужність. З молока, яке надає безкоштовно ПСП "Яна Плюс", поки що вирішено виготовляти масло та сир. Ці продукти в першу чергу будуть надавати малозабезпеченим, інвалідам та багатодітним сім"ям.

Комунальні служби працюють в штатному режимі, відновлено постачання електроенергії по всій громаді, були прориви водопровідних мереж по місту, але на даний час пошкодження ліквідовано.

Лікарі працюють в посиленому режимі. Цілодобово чергує операційна бригада.

Одиноким громадянам, які знаходяться на обслуговуванні у терцентрі, соцпрацівники приносять хліб та молоко.

 

Новгород-Сіверська громада. Голова громади Людмила Ткаченко звернулась до земляків, розповіла про ситуацію у громаді.

«Міська рада займається питаннями життєзбепечення, проблемою доставки земляків, які наразі у Чернігові, до міста. Також опрацьовуємо питання виплати пенсій через Укрпошту»,  - каже Ткаченко.

Схожі новини

На Чернігівщині працюють індуси: де, що роблять і яка зарплата

15 СЕРПНЯ 2026, 18:55

Чоловік розповів де краще шукати лисички

15 СЕРПНЯ 2026, 15:45

Ольга Герасим'юк хоче зберегти сільську школу-пам'ятку на Чернігівщині

15 СЕРПНЯ 2026, 13:45

«Поверніть рештки мамі Ірині». На Чернігівщині підхоронили останки захисника Дмитра Солохи

15 СЕРПНЯ 2026, 11:36

Вісімнадцять чоловіків незаконно забронювали на фермі: вирок бухгалтерці

15 СЕРПНЯ 2026, 09:49

Пряма мова

Воєнний оглядач розповів про нову російську зброю

15 СЕРПНЯ 2026, 08:17

Вiдео

"Код 990": що приховує найдавніша святиня Чернігова?

14 СЕРПНЯ 2026, 20:06

ТОП-переглядів