«Самі йдіть у свій МОН»: Тіктокер Гліб Репіч повідомив, що звільнився з посади вчителя

15 ВЕРЕСНЯ 2023, 13:12

3635

Гліб Репіч

Відомий Тіктокер Гліб Репіч повідомив, що звільнився з посади вчителя хімії у київській «Атмосферній школі». Свою заяву він опублікував у власних акаунтах в соцмережах.

«Я усвідомлюю свою обмежену життєву енергію, взагалі життя, воно не безкінечне і чи варто витрачати його на боротьбу з вітряками? Чи може варто витратити цей час на вирішення власних проблем, на розвиток своєї власної справи?», - прокоментував він своє рішення.

«Самі йдіть у свій МОН»: Тіктокер Гліб Репіч повідомив, що звільнився з посади вчителя

«Самі йдіть у свій МОН»: Тіктокер Гліб Репіч повідомив, що звільнився з посади вчителя

Однак це повідомлення спричинило бурхливе обговорення. Чимало користувачів дорікнули Репічу у тому, що він не прагне змін в освіті, а натомість спокусився легкими заробітками у мережі. На що блогер різко відповів:

«Знаєте, що я скажу? Коли мені було 18 років, я теж так само думав, запарювався соціальною несправедливістю, але коли мені стукнуло 35, я став трохи дорослішим. Я в першу чергу задаю собі питання - а нафіга це мені?», - сказав тіктокер.

Він сказав, що робота в освіті - це важлива соціальна місія, але грошей тут не заробиш, зауважив блогер, а він мріє про власний бізнес та у перспективі родину. Хоча він не відкидає можливості, що колись повернеться в освіту, але «коли буде старим дідом».

Нагадаємо, раніше, чернігівець відкрив таємницю над розмірами гонорарів за пости та огляди у ТікТок.

"Час Чернігівський" писав про таке: Переможець шоу «Пара на мільйон» Денис Семенець: «Так, моя партнерка виходить заміж»

Схожі новини

Фото

У громаді показали як комунальники та агрохолдинг упорядковують вулиці

09 СЕРПНЯ 2026, 23:06

Пройшов найгарячіші точки фронту. У громадах Чернігівщини втрати

09 СЕРПНЯ 2026, 20:05

На Чернігівщині дрон влучив у підприємство: почалася пожежа

09 СЕРПНЯ 2026, 18:56

Вiдео

"На той час було елітне житло": на Чернігівщині зберігся деревʼяний багатоквартирний будинок

09 СЕРПНЯ 2026, 16:21

Вiдео

Із прикордоння привезли 50 голів худоби двоповерховою фурою

09 СЕРПНЯ 2026, 14:22

Душили пенсіонерку подушкою, забрали 5 тис доларів і золото

09 СЕРПНЯ 2026, 12:47

Ворожий дрон влучив біля магазину: троє поранених

09 СЕРПНЯ 2026, 10:24

ТОП-переглядів