"Сам чекаю": в.о. керівника прикордонного району про те, коли призначать голову РВА

07 ТРАВНЯ 2024, 13:23

2516

"Сам чекаю": в.о. керівника прикордонного району про те, коли призначать голову РВА

У Корюківській райдержадміністрації чекають на призначення нового голови

Сергій Чорний вже більше чотирьох місяців виконує обов’язки голови Корюківської райдержадміністрації. Колишнього голову, а тепер уже заступника начальника ОВА Івана Ващенка президент звільнив 8 грудня минулого року.

Менше, ніж за тиждень, з’явилася інформація, що Кабмін погодив на цю посаду Павла Мірошниченка. Він зараз служить. Мобілізований був з посади першого заступника голови Сновської громади, свого часу працював головою Щорської райдержадміністрації.

Після погодження Кабміну та перевірок наказ про призначення має підписати президент. Чому ж так довго зволікає?

— Питанням призначення голови цікавлюсь, — говорить Сергій Чорний. — Знаю, що Павло Мірошниченко нібито пройшов чи майже пройшов усі необхідні перевірки. Чому немає призначення, не знаю. Сподіваюсь, що найближчим часом це все ж станеться.

— А ви не подавали свою кандидатуру?

— Ні. І не збирався. Павла Мірош­ниченка знаю ще відтоді, як він працював першим заступником у Сновську. В роботі у нас все було чудово.

В Інтернеті з’явилася інформація, що є ще одна кандидатура — колишній губернатор Олександр Мисник, — перелічую ймовірні версії затримки з призначенням.

— Теж чув про це, але перевірити не можу.

Існує ще одна версія. Корюківський район, як і Новгород-Сіверський, можуть ліквідувати. Вони серед шести районів по Україні, що наразі не відповідають стандартам Євросоюзу. Про це на початку квітня в соцмережах написав нардеп Віталій Безгін. Він уточнив, що це далеко не означає, що їх ліквідують от просто зараз чи найближчим часом. Але у перспективі це може стати цілком можливим.

Читати про це тут: На Чернігівщині можуть ліквідувати два райони

За стандартами, у межах району повинно проживати не менше 150 000 населення. А з цих районів, як прикордонних і регулярно обстрілюваних, люди виїздять чи не щодня.

Та й взагалі суперечки щодо такого поділу районів точились від самого початку укрупнення у 2020 році. Кажуть, Новгород-Сіверський тоді виокремили завдяки наполегливому проханню Леоніда Кучми.

* * *

Із запитанням, чи справді призначать Олександра Мисника, звернулась до Івана ВАЩЕНКА.

— Вперше чую, — відповів Іван Олександрович.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Марина ЗАБІЯН

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

У Чернігові нацгвардійцям вручили нагороди

26 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:23

OLED vs IPS-дисплеї у смартфонах: що краще для фільмів, ігор та тексту

26 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:05

Вiдео

Російський дрон вбив пса Чака, продірявив будинок і налякав господарку

26 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:46

Підгузки-трусики: як не схибити з посадкою

26 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:33

Безпілотник над Черніговом: над містом дим після вибуху

26 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:09

Міськрада збирається підняти вартість проїзду до 20 гривень?

26 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:25

Жив сам, ховатиме громада: на блокпосту під Черніговом загинув боєць

26 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:06

ТОП-переглядів