Росіяни тричі обстріляли село у прикордонні Чернігівщини

28 ЛИПНЯ 2022, 08:14

2682

Окрім ракетного обстрілу, російська армія продовжувала обстрілювати прикордонні Чернігівської області.

Тричі протягом минулої доби дісталось околицям села Миколаївка, що у Семенівській громаді.

Росіяни обстрілювали село із мінометів о 19 годині вечора, ще раз близько 22.00.

Третій і найпотужніший мінометний обстріл (23 вибухи) близько 12 ночі.

На щастя, обійшлось без жертв та руйнувань.

Читати також: Подробиці ракетного обстрілу Чернігівщини вранці 28 липня

Схожі новини

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

Поранені люди, пошкоджено школу та будинки: наслідки атаки "гераней" на Чернігів

27 ЧЕРВНЯ 2026, 22:08

Оновлено

На Чернігів летять десятки безпілотників: у місті чути вибухи

27 ЧЕРВНЯ 2026, 20:31

ТОП-переглядів