Росіяни скидували на Чернігів агітлистівки часів Другої чеченської війни

Тра 03, 13:22

974

Відомий блогер Антон Птушкін опублікував фотографію агітки з Чернігівської області, які розповсюджували російські війська у місті та околицях.

По Чернігову та його околицях було запущено агітаційні снаряди часів Другої чеченської компанії. Невідомо, як снаряди опинилися в російських військ, але у тексті закликають чеченців не протистояти федеральним військам.

"Громадяни Чеченської Республіки! Вас намагаються втягнути у збройне протистояння з федеральними військами. Вас намагаються змусити захищати чужі вам інтереси: інтереси місцевих грошових магнатів, керівників банд терористів, грабіжників та вбивць, політичних авантюристів усіх мастей", - повідомляється в агітці.

Також у листівці закликають чеченський народ не втягуватися в бойові дії, тому що "Басаєви і хаттаби приходять і йдуть, а чеченський народ залишиться". Плюс там використовуються штампи пропаганди, як зараз у ході війни в Україні. Зокрема, у листівці йдеться про те, що у звільнених районах Чечні налагоджується мирне життя.

Доповнено

У Чернігові знайдено ще кілька варіантів листівок із закликами до чеченського народу.

Що це за агітаційні боєприпаси?

Агітаційні боєприпаси – це боєприпаси спецпризначення. Вони призначені для розсіювання агітаційних матеріалів біля противника. У ході Чеченських воєн війська РФ скидали такі агітки з авіабомб.

Доповнено

Схожі новини

Екскомандира ракетного катеру «Прилуки» судитимуть за державну зраду

Чер 29, 14:28

У пісні-заклинанні Енджі Крейди «Враже» є кадри Чернігова

Чер 29, 13:47

Гомельських «рейкових партизанів» можуть розстріляти

Чер 29, 13:29

І техніку зберегли, і ліс садили: як працювали городнянські лісівники під час окупації та з якими труднощами зіткнулися зараз

Чер 29, 12:25

Козелецькі волонтерки організували відпочинок для дітей у Карпатах

Чер 29, 10:09

Військові збори у Білорусі та "гради" біля кордону: зведення Генштабу на ранок 29 червня

Чер 29, 08:27

Били і вимагали валюту: голова громади на Чернігівщині розповів про полон у росіян

Чер 29, 06:11

ТОП-переглядів