У ніч з 17 на 18 листопада ворог вдарив по Городні трьома шахедами. Загинули дві місцеві жительки: 75-річна Галина Грабовець та 72-річна Ольга Тупик.
Галина Грабовець (у дівоцтві Калачник) — колишня вчителька. Мала інвалідність. Її донька Ганна проживає в Німеччині. Вона найняла для матері двох жінок-доглядальниць. Одна з них, Ольга Тупик, залишилась з підопічною на ніч. Згоріли в хаті разом.
— Цієї ночі ми чітко чули три вибухи. Перший і третій точно були прильоти. Між ними ще був вибух. Загинули дві жінки. Одна з них, Галина Грабовець, моя класна керівниця. Колишня вчителька української мови та літератури. Останнім часом мала проблеми зі здоров’ям. Була лежачою. Не могла себе обслуговувати. При ній була доглядальниця, яка з нею ночувала. Вони вдвох загинули, — підтвердила Світлана ТОМАШ, редакторка місцевої газети «Новини Городнянщини».
Будинки, що знаходяться поруч, зазнали руйнувань. Щонайменше десять приватних домогосподарств. У багатоповерхових будинках побиті вікна. Потерпілих немає.
Ще один приліт прийшовся по будівлі непрацюючого підприємства. На місцях влучань виникли пожежі, які загасили вогнеборці. Поліціянти фіксують наслідки атаки та збирають докази чергового воєнного злочину росіян. За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України «Воєнні злочини».
Джерело: "Вісник Ч", авторка Юлія НІТЧЕНКО
"Час Чернігівський" писав про таке:
- Російський дрон забрав життя вчительки та її доглядальниці в прикордонному місті Чернігівщини
- Підбіг і вибив вікно: чернігівець врятував людей після удару дрона
- На Чернігівщині через ворожу атаку загинула 25-річна жінка, постраждав бізнес
Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":







