Російський телеграм-канал стверджує, що дикий кабан убив російського розвідника у Чорнобильській зоні

15 ЛИСТОПАДА 2023, 12:18

2335

Російський телеграм-канал стверджує, що дикий кабан убив російського розвідника у Чорнобильській зоні

Кабани у заповіднику. Фото ілюстративне

Таку неймовірну історію оприлюднив телеграм-канал «Кремлівська табакерка». Однак жодних доказів цієї історії, як і фото, джерело не надало. Канал стверджує, що поблизу Чорнобильської атомної станції нечисленна диверсійна група росіян  з території білорусі проникла до Зони відчуження, минаючи пости контролю та спостереження.

Якоїсь миті група проходила лісом і зіткнулася зі стадом диких кабанів, які там водяться. Стріляти у тварин можливості не було, оскільки гучні звуки пострілів могли б видати розвідників. На жаль, кабанам вдалося наздогнати одного з військових. Після зіткнення з однією з тварин військовий невдало впав і вдарився головою об камінь. Помер на місці.

Тіло окупанта поховали там же. При цьому план операції довелося міняти. Бо спочатку група розвідки планувала диверсію у Чорнобильській зоні.

Випадок вже встиг стати вірусним контентом у соцмережах. Американсько-український блогер Олександр Осташко не втримався від жартів.

Меми про кабана та російського розвідника

Історія породила купу мемів.

Меми про кабана та російського розвідника

Історія породила купу мемів.

Чи може бути подібна історія правдивою - «Час Чернігівський» спробував зʼясувати. Жодних оповідок про кабанів-убивць на сторінці Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника не публікували. Проте, те, що кабан - тварина небезпечна, є загальновідомим фактом.

На додачу, кабани не є чисельним видом у заповіднику. До 2015 свиня дика була найбільш чисельним серед копитних. В наш час поголівʼя повільно відновлюється.

Дорослі кабани та поросята частенько потрапляють у обʼєктиви фотопасток.

Чернігівські натуралісти також скептично ставляться до інформації, поширеної у російському телеграм-каналі. У відомого захисника та громадського інспектора з охорони довкілля Олександра Михайлова ця історія виклика лише посмішку.

«Гідний був би контент», - жартує він. 

З приводу диверсантів. Раніше командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв розповів, що по 9-10 разів щомісяця ворожі ДРГ намагаються заходити на територію прикордонних із Росією районів Чернігівської та Сумської областей.

Джерело«Кремлівська табакерка»

"Час Чернігівський" писав про тварин: «Ніби як вдома»: у Чорнобильському заповіднику у фотопастку потрапив бурий ведмідь.

Схожі новини

Фото

У Чернігівській ОВА передали нагороди родинам загиблих бійців

16 КВІТНЯ 2024, 17:31

Фото

100-літній бахмаччанин розповів про власні секрети довголіття

16 КВІТНЯ 2024, 17:18

Фото

Жінка із Сновщини збирає зморшки пригорщами

16 КВІТНЯ 2024, 15:50

У сусідній Сумщині - велика втрата: на фронті загинув міський голова Лебедина Олександр Бакликов

16 КВІТНЯ 2024, 14:44

Тренерка розказала, чому діти з Чернігова їздять плавати у Славутич

16 КВІТНЯ 2024, 13:31

Воїн з Чернігівщини отримав "Золотий Хрест". Про нагороду розказав майже через рік

16 КВІТНЯ 2024, 12:24

На прикордонні Чернігівщини людина живе у болоті

16 КВІТНЯ 2024, 11:21

ТОП-переглядів