Родинам двох загиблих гвардійців з Чернігівщини вручили нагороди

26 ЛИСТОПАДА 2022, 10:14

2064

Нацгвардійці Віталій Горбач та Богдан Супрун відповідно до Указу Президента України нагороджені орденами «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороди передали їх родинам.

Бійці нагороджені за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Нагороди батькам вручив командир військової частини чернігівського підрозділу нацгвардії полковник Ігор Оринко.

«Найбільше горе для батьків - це втрата своєї дитини. Гвардійці гідно виконали свій військовий обов’язок обороняючи незалежність та цілісність нашої держави. Вони назавжди залишиться прикладом мужності та незламності для молодих. Віталій Горбач та Богдан Супрун навіки в строю», - звернувся до рідних командир підрозділу полковник Оринко.

Родинам двох загиблих гвардійців з Чернігівщини вручили нагороди

"Час Чернігівський" писав про вручення нагород сім'ям загиблих Героїв Чернігівщини:

Схожі новини

Вiдео

Житло для ветеранів війни: на Чернігівщині діє державна програма

26 ЧЕРВНЯ 2026, 22:33

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

ТОП-переглядів