Родинам двох загиблих гвардійців з Чернігівщини вручили нагороди

26 ЛИСТОПАДА 2022, 10:14

1856

Нацгвардійці Віталій Горбач та Богдан Супрун відповідно до Указу Президента України нагороджені орденами «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ ступеня (посмертно). Нагороди передали їх родинам.

Бійці нагороджені за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Нагороди батькам вручив командир військової частини чернігівського підрозділу нацгвардії полковник Ігор Оринко.

«Найбільше горе для батьків - це втрата своєї дитини. Гвардійці гідно виконали свій військовий обов’язок обороняючи незалежність та цілісність нашої держави. Вони назавжди залишиться прикладом мужності та незламності для молодих. Віталій Горбач та Богдан Супрун навіки в строю», - звернувся до рідних командир підрозділу полковник Оринко.

Родинам двох загиблих гвардійців з Чернігівщини вручили нагороди

"Час Чернігівський" писав про вручення нагород сім'ям загиблих Героїв Чернігівщини:

Схожі новини

У 80 років знайшов другу половинку та переїхав за 800 км

10 ЛИСТОПАДА 2025, 20:40

Майстриня-реставраторка: після молитви лялька спалахнула

10 ЛИСТОПАДА 2025, 19:36

Нагорода від Президента, що з Центральним ринком, оновлене укриття: дайджест новин за тиждень

10 ЛИСТОПАДА 2025, 18:38

Депутата міської ради, який у нетверезому стані наїхав на поліцейського, відправили під домашній арешт

10 ЛИСТОПАДА 2025, 17:16

Фото

У місті на Чернігівщині відремонтували частину дороги, яку не лагодили майже 30 років

10 ЛИСТОПАДА 2025, 16:05

У прикордонній громаді не працює пологове відділення: що кажуть у лікарні

10 ЛИСТОПАДА 2025, 15:12

«Головне, щоб не вкрали»: у громаді показали новенький зупинковий комплекс, який допомогли зробити аграрії

10 ЛИСТОПАДА 2025, 13:55

ТОП-переглядів