Ремонти у Чернігові за тиждень: що зроблено

18 ЖОВТНЯ 2022, 13:22

1859

На Чернігівщині продовжуються першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури. Днями підрядники працювали на таких об’єктах.

Тривали роботи з відновлення житлових багатоповерхівок у Чернігові. У будинках по вулицях Борщова, Текстильників, Мазепи, Ремісничій, Бєлова та Корольова працювали над покрівлею. На об’єктах по Космонавтів та Елеваторній склили вікна, а в будинку по Толстого — упорядковували укоси. Цього тижня роботи у багатоповерхівках вже планують завершити.

У пошкоджених корпусах Національного університету «Чернігівська політехніка» та у будівлі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою облаштовували покрівлю та укоси.

Також над укосами працювали у Чернігівській центральній районній лікарні та школі № 28 обласного центру. А в одному з дитячих садків завершували роботи на даху.

У рамках робіт з капремонту на декількох лініях електропередачі монтували вузли обліку.

"Час Чернігівський" знімав відео про ремонт школи: У Чернігові за державні кошти ремонтують школу, що постраждала від російських бомб.

Джерело: Чернігівська ОВА

Схожі новини

«Зараз буде бойова»: чоловік кинув навчальну гранату в город город Наталії Кононенко і зник на зелених «Жигулях»

10 ЛИПНЯ 2026, 19:49

Вiдео

Спека, зливи та різкі перепади температур: що відбувається з кліматом на Чернігівщині

10 ЛИПНЯ 2026, 18:14

Чоловіка в полон брали чеченці - повернувся додому через 43 місяці

10 ЛИПНЯ 2026, 17:17

На двох 14 дітей: рідні сестри - матері-героїні. Які доплати вони отримають?

10 ЛИПНЯ 2026, 16:13

«Карпатська зміна» фінішувала: який результат для Чернігівщини від масштабного проєкту Зеленського?

10 ЛИПНЯ 2026, 14:58

"Нема в селі ні світла, ні зв’язку": чи погоджуються люди на евакуацію

10 ЛИПНЯ 2026, 14:09

Тайський бокс як бойове мистецтво: техніка, правила та особливості

10 ЛИПНЯ 2026, 13:03

ТОП-переглядів