Із 17 квітня знову ходить ранковий потяг з Бахмача до Києва через Ніжин. Його скасували в жовтні минулого року. Мешканці Бахмача та околиць подали до міськради звернення. Серед них Людмила БОРИСЕНКО, медсестра київської лікарні. І ще 18 бахмачан.
— Медсестри, охоронці, вчителі, заправники працюють у Києві. На роботу могли добратися не раніше 10.00. Люди змушені виїжджати з Бахмача ввечері і ночувати на вокзалах, — розповіла Людмила Борисенко «Віснику Ч» місяць тому.
Читати про це тут: Медсестра з Чернігівщини просить «Укрзалізницю» повернути потяг: щоб добиратися на роботу
Потяг №893 Конотоп – Київ з Бахмача виходитиме о 04.25. У Києві — о 07.17. Зупинятиметься в Крутах, Ніжині, Носівці, Бобровиці. І ще на кількох дрібніших станціях. Спрацювала петиція. Та й публікація «Вісника».
— Як тільки виставили оголошення про відновлення потяга у фейсбуку, люди почали обурюватися. Бо відновили не всі зупинки. Наприклад, Хутір Халимонове, Українське, Старий Луг. Але це краще, ніж нічого, — говорить Ірина ЛЕВЧЕНКО, секретарка Бахмацької міської ради. — Міська рада звернулася до «Укрзалізниці», додали лист від бахмачан. Якраз учора відповідь прийшла (говоримо у вівторок, 14 квітня).
Пишуть, що відновлювати потяг не планували у зв’язку зі складним фінансовим становищем. Але врахували звернення і віднайшли таку можливість. Хоч і за скороченим маршрутом. Проте не знаю, наскільки довго ходитиме, — бідкається Ірина Василівна. — Бо в листі також написали, щоб ми розглянули можливість компенсувати проїзд пільгових категорій з місцевого бюджету.
Джерело: "Вісник Ч", авторка Марина ЗАБІЯН
"Час Чернігівський" писав про таке:
- Потяг скасували: чоловік із Чернігівщини вночі тягнув мед по заметах, щоб продати в столиці
- Чому потяги їдуть повільніше і скільки квиток до Києва
- Тиждень не ходили потяги Сновськ – Бахмач після удару по прикордонній станції: що кажуть пасажири та місцеві
Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":







