П'яний і без прав - у Чернігові затримали серійного порушника

31 БЕРЕЗНЯ 2023, 12:57

2106

П'яний і без прав - у Чернігові затримали серійного порушника

Фото Патрульної поліції Чернігівської області

Вчора ввечері на вулиці Пухова екіпаж патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль ВАЗ-21051. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

Під час спілкування з кермувальником інспектори помітили у нього явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти тест за допомогою приладу Драгер. Результат — 0,79 проміле.

Також з’ясувалося, що громадянин вже притягався до адмінвідповідальності за скоєння аналогічного правопорушення протягом року і позбавлений права керування транспортними засобами за рішенням суду. Так само не вперше він сідає за кермо без документів.

Поліцейські склали на водія два адмінматеріали: за ч. 2 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння, вчинене повторно) та ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права, вчинене повторно протягом року) КУпАП.

Джерело: Патрульна поліція Чернігівської області

Схожі новини

Вiдео

Падіння дронів і людський фактор: на Чернігівщині зайнялися торфовища

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:50

Білорусь зводить базу для тисяч солдатів неподалік чернігівського кордону

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:22

«Корюківський тушений гурок» визнано культурною спадщиною Чернігівщини

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:55

Двічі отримував поранення і повертався на фронт: громада втратила захисника

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:11

В яких місцях Карпат є оздоровчі чани?

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:58

У громаді замислилися над створенням власного бренду

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:44

Школу, відремонтовану за сприяння Кучми, закидали вибухівкою з дронів

12 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:24

ТОП-переглядів