Простір щасливих дітей: що особливого пропонує Центр психології та розвитку «Bibika Family»

15 БЕРЕЗНЯ 2024, 13:20

665

Центр психології та розвитку «Bibika Family» у Чернігові

Центр психології та розвитку «Bibika Family» - один із наймолодших закладів розвитку дітей у Чернігові. З поміж інших його вирізняють сучасні педагогічні та психологічні підходи, досвідчені та кваліфіковані вихователі та психологи, які є однією дружною командою.   

Свій центр засновниця та керівниця Тетяна Бібік називає не інакше, як простір щасливих дітей. Адже педагоги центру роблять все можливе, аби діти приходили сюди із задоволенням, почувалися комфортно і отримували максимальні навички.

Навчання у центрі психології та розвитку "Bibika Family", Чернігів

Окрім дітлахів, у центрі знання можуть отримувати і батьки. Детальніше про роботу Центру психології та розвитку «Bibika Family» у нашому відео.

"Центр заснувала - ось в цьому році буде 4 роки. Ми ще молоді, маленькі і дужє амбіційні. У нас багато планів. Всі мої і наші заняття не тільки на педагогічному, а й психологічному підході. Розвиваємо інтелект, щоб могли соціалізуватися, вирішувати конфлікти. Це не просто накопичення досвіду, а й співпраця в колективі, розвиток особистості, бо кожна дитина різна, до кожної потрібен підхід. Групи до 10 діток, щоб максимально приділити час кожній дитині", - каже Тетяна Бібік, засновниця і керівниця центру психології та розвитку "Bibika Family".

Тетяна Бібік, засновниця і керівниця центру психології та розвитку "Bibika Family"

Навчання у центрі психології та розвитку "Bibika Family", Чернігів

"Це старша група, і в цьому році вони будуть школярами і ми акцентуємо увагу на тому, щоб вони були емоційно і інтелектуално готові. В просторі це не просто діяльність, а, щоб діткам було цікаво. Якщо дитина не зацікавлена - матеріал не буде сприймати. Все через досліди. Причини і наслідки", - розповідає Лариса, вихователька, психолог центру психології та розвитку "Bibika Family".

Лариса, вихователька, психолог центру психології та розвитку "Bibika Family"

Лариса

"Це простір щасливих дітей. Наше завдання зробити так, щоб діти йшли сюди із задоволенням, щоб почували себе комфортно, що вони бажані, що за них переживають. Простір ми створююємо за допомогою дидактичних матеріалів, сенсорних накопичень. Є штат педагогів, які проводять різні заняття, приводимо аніматорів, яслі - там більше на розвиток мовлення, молодша група - починаємо вчити звуки, як виглядають, накопичуємо сенсорний досвід. Чим більше буде, тим краще розвивиаються мозкові струкутри, краще засвоюватиме. Із 4 років готуємо діток до школи, нейропсихологічні вправи використовуємо. Як більше концентруватися, поставити ручку, вміння переключатися на інші завдання, бути уважними. Готуємо до школи, не просто писати, а щоб мозок дозрів до школи", - пояснює Тетяна Бібік.

Навчання у центрі психології та розвитку "Bibika Family", Чернігів

"Ми намагаємося обмінюватися думками, ідеями, щоб центр жив і розвивався, був місцем щастя, духовності, доброти для дітей, щоб їм хотілося сюди бігти. Не просто побути, дізнатися щось нове. Навчання тут досліджувати і пізнавати", - резюмує Лариса.

 

Навчання у центрі психології та розвитку "Bibika Family", Чернігів

Імідж

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів