Про підсумки першого місяця пілотного проєкту зі складання прозорих іспитів на Чернігівщині

27 ЖОВТНЯ 2023, 16:01

2779

Про підсумки першого місяця пілотного проєкту зі складання прозорих іспитів на Чернігівщині

Про підсумки першого місяця пілотного проєкту зі складання прозорих іспитів на Чернігівщині

Із вересня Чернігівщина долучилася до пілотного проєкту із забезпечення прозорих умов складання іспитів у сервісних центрах МВС. Метою проєкту є забезпечення прозорості складання іспитів із використанням систем відео та аудіо фіксації усіх процесів під час складання іспитів. А ще забезпечення достатньої кількості транспортних засобів для кандидатів у водії і створення зручної системи попереднього запису на іспити.

На етапі підготовки, екзаменаційні хаби для складання теорії та автівки для складання практики сервісних центрів МВС в Чернігівській області були обладнані необхідною кількістю камер спостереження, відповідно відтепер процеси складання іспитів легко контролювати та за необхідності - оскаржувати результати.

Зі стартом пілотного проєкту,  кандидати у водії отримали можливість оформити онлайн талон попереднього запису на практичний іспит через функціоналу Е-ЗАПИС. Тепер не потрібно відвідувати сервісний центр двічі, спочатку для отримання талона через термінал, а потім для складання практичного іспиту – все можна зробити за один візит.

«В рамках пілотного проєкту у Чернігівському регіоні екзаменаційна діяльність сервісних центрів МВС оптимізована. Частина сервісних центрів надає повний спектр послуг, в той час, як інші сервісні центри МВС більше не приймають теоретичних та практичних іспитів» - зазначив начальник РСЦ ГСЦ МВС в Чернігівській області Олег Єрьоменко.

Послуги з екзаменації на право керування транспортними засобами надають такі підрозділи: ТСЦ №7441 у м. Чернігів та ТСЦ №7442 у м. Прилуки.

Сервісні центри МВС в м. Мена та м. Ніжин продовжують надавати всі види послуг сервісних центрів МВС, окрім теоретичних та практичних іспитів.

За перший місяць пілотного проєкту у Чернігівській області кандидати у водії 1776 раз складали теоретичні іспити та 2117 раз складали практичний іспит.

 «Радіємо, що на дорогах свідомих водіїв стає все більше. Складання іспиту в сервісному центрі МВС - це швидко та зручно: ви маєте лише підтвердити отримані вами знання та навички. При підготовці до іспитів у нагоді стане наш сайт, де є онлайн тренажер – для підготовки до теоретичної частини іспиту, та  маршрути для складання практичної частини іспиту, з якими можна заздалегідь ознайомитись та відпрацювати. Тож готуйтеся і ми чекаємо на Вас!»,- підсумував Олег Єрьоменко.

"Час Чернігівський" писав про роботу сервісних центрів: 

Схожі новини

Інтерв’ю

Морпіхи-чернігівці досі у полоні: Дениса засудили на 18 років, а Олега кинули в мордовські табори

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:10

Фото

Жінка з Чернігівщини уже 41 рік - зооволонтерка. Скількох тварин змогла врятувати

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 13:42

Було безкоштовно, а стало за гроші: скільки коштує вивіз сміття і чому треба купувати спеціальні мішки

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:39

Скільки посадовців з Чернігівщини задекларували крипту

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:20

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

Суд над чернігівцями у Гомелі: у чому звинувачують українців

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 09:10

Стало більше дронів: ворог обстріляв чотири громади Чернігівщини

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 08:12

ТОП-переглядів