Приліт ракети: у будинку в прикордонному селі вікна вибило вже втретє

03 БЕРЕЗНЯ 2025, 18:09

6510

Чепурний Арсен

Приліт ракети: у будинку в прикордонному селі вікна вибило вже втретє

Приліт ракети: у будинку в прикордонному селі вікна вибило вже втретє. Фото ілюстраційне

Росіяни з гелікоптера обстріляли Галаганівку (Семенівська громада). Було чотири прильоти некерованих ракет у село. Одна вибухнула у дворі Автомієнків. Це вже втретє в їх будинку вибило вікна.


У будинку Олександра Автомієнка з Галаганівки знову повибивало вікна. Це втретє за час, коли росіяни обстрілюють села Семенівського прикордоння. Перші два рази вікна виносило вибуховою хвилею. 5 лютого у двір упала ракета.   

Під час прильоту російської ракети в хаті було п’ятеро людей. Олександр, його дружина Ірина Ломако, її дорослі дочка Таня та син Євген і п’ятирічний Кирило,  спільний син Олександра та Ірини.

— Коли до нас летить вертоліт, — а це далеко не перший приліт — сигнал тривоги на телефоні спрацювати не встигає, — зауважує Надія КОРЖОВА, діловод.  — Системи оповіщення в селі нема. Коли чують звук вертольота, люди просто тікають в хати. У погреби вже давно ніхто не ховається — навчені. А як привалить заживо?

— У будинку жити можна, — каже Тетяна ЛОМАКО. — У момент прильоту ми всі вдома були.  Це десь десята. На роботу на ферму вже сходили, зазвичай о пів на восьму повертаємось. Корів попорали.

Фермерське господарство «Нове життя» минулого року росіяни теж обстріляли. Втрати були великі: уламками побило — поранило понад 70 корів.

— Коли чуєш вихід, то до приходу це секунди,  у погріб заскочити не встигаєш. Вертольоти і торік залітали. Один збили, — підтверджує Тетяна. —  Цього року вже п’ятий  раз гвинтокрил залетів.

Дах над сіньми знесло. Верандочка розбита. Вікна.

У дворі добре зачепило навіс, під яким стояла машина. «Жигулі» посічені. Відновленню машина не підлягає.

Курятник рухнув. 12 курей прибило, подавило. Добу там пролежали, доки розібрали завали.

Літньої кухні вже нема, бані. Шиферу в громаді обіцяли дати. І вікна.

Дитину, Кирила, вивезли з села. І з громади. До родичів у Михайло-Коцюбинське під Черніговом. Усі інші залишилися. Бо тут є робота.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Олена ГОБАНОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Завфермою загинув під Бахмутом. У громадах втрати

04 ЖОВТНЯ 2025, 13:48

Росіяни взяли в полон на ЧАЕС: мешканця Чернігівщини вдалося обміняти

04 ЖОВТНЯ 2025, 11:09

Стовп диму над містом: в ДСНС повідомили про пожежу

04 ЖОВТНЯ 2025, 10:01

Нічний обстріл Чернігова, пожежі в Новгород-Сіверському, ситуація у прикордонні: Чернігівщина на ранок 4 жовтня

04 ЖОВТНЯ 2025, 08:44

Нічні вибухи у Чернігові: Повітряні сили повідомляли про безпілотники над містом

04 ЖОВТНЯ 2025, 07:11

Дрони палять ліс: «Відновиться. Аби не по людях»

03 ЖОВТНЯ 2025, 20:24

У Чернігівській ОВА пояснили, який стан в енергосистемі і на що варто очікувати

03 ЖОВТНЯ 2025, 19:10

ТОП-переглядів