Прикордонні громади отримали від благодійників комп’ютери для навчання

28 ВЕРЕСНЯ 2022, 12:30

2085

На Чернігівщині 18 прикордонних громад отримали 440 комп’ютерів для місцевих навчальних закладів. Їх подарував чеський фонд «Діти України».

Раніше 60 таких пристроїв вже отримали дві школи у Чернігові. Разом з технікою передали і канцелярське приладдя.

У багатьох навчальних закладах області техніка була знищена або розграбована російськими окупантами. Крім того, школи у 40-кілометровій смузі вздовж кордону працюють виключно в онлайн-режимі через загрозу обстрілів. Тому нині заклади освіти особливо потребують якісного комп’ютерного обладнання.

«Наша громада належить до територій, де ведуться бойові дії, тому навчання — тільки у дистанційній формі. Ці персональні комп’ютери будуть розподілені між вчителями, які забезпечують дистанційне навчання, та учнями прикордонних сіл, — розповіла начальниця відділу освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Олена Кресс. — Це велика допомога, тому що маємо проблеми з технічним забезпеченням учасників освітнього процесу».

Техніку від чеських благодійників доправила до обласного центру ГО «Рада зовнішньої політики «Українська призма» у співпраці з Чернігівською ОВА. З місцевою логістикою допомогли Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень та благодійний фонд «Крила єднання». Координацію розподілу обладнання між громадами взяло на себе управління освіти і науки ОВА.

Джерело: Чернігівська ОВА

 

Схожі новини

Війна та імпотенція: чи впливає і що робити. Розповідає лікар уролог-андролог

15 ЛЮТОГО 2026, 21:25

Шкребки для каструль: тестуємо народний спосіб від ожеледиці

15 ЛЮТОГО 2026, 18:53

Народився в Казахстані, поховали через рік після загибелі. У громадах втрати

15 ЛЮТОГО 2026, 16:42

Росіяни обстріляли місто на Чернігівщині

15 ЛЮТОГО 2026, 15:31

У громаді продають колишню їдальню: є навіть м’ясорубка

15 ЛЮТОГО 2026, 13:59

Не підійшла за відтінком: як на Чернігівщині жінці вдалося повернути кошти за плитку

15 ЛЮТОГО 2026, 12:06

Раз на тиждень у селищі працює магазин-штаб: речі не продають, а обмінюють

15 ЛЮТОГО 2026, 11:22

ТОП-переглядів