Прикордонна громада попрощається з контрактником, якому назавжди 22

14 ЛИПНЯ 2025, 18:18

3591

Василенко Соломія

Олексій Феньок

Олексій Феньок

Сьогодні навіки повертається додому солдат зі Сновська Олексій Феньок. Завтра, 15 липня 2025 року, Сновщина прощатиметься із загиблим воїном. Втім, офіційного мітингу-прощання на площі Героїв Небесної Сотні не буде - через безпекові питання. 

"Шановні сновчани! Відкладіть всі свої справи і вийдіть на вулиці, щоб віддати шану Герою і провести його в останню земну дорогу", - закликають у міській раді. 

Народився Олексій 2 травня 2002 року в місті Щорс (нині - Сновськ). Закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ст. №1. Пізніше навчався у Щорському вищому професійному училищі лісового господарства, де здобув спеціальність «штукатур, лицювальник, плиточник».

З  жовтня 2021 року Олексій Феньок проходив строкову військову службу в Збройних Силах України. Під час проходження строкової військової служби пішов на військову службу за контрактом. Із 7 грудня 2024 року солдат вважався зниклим безвісти. І тільки тепер рідні отримали експертне підтвердження загибелі захисника в бою на сході країни, повідомили в Сновській міській раді

Олексію назавжди 22 роки.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Три причини мати вдома каву в дріп-пакетах

21 СІЧНЯ 2026, 11:01

На Чернігівщині почали будувати сучасний елеватор

21 СІЧНЯ 2026, 10:22

По льоду. Через Десну навпростець. Читайте у "Віснику"

21 СІЧНЯ 2026, 09:55

«Шахед» вибухнув на території ліцею: удари по Чернігівщині за добу

21 СІЧНЯ 2026, 09:15

Відключення електрики на 21 січня: графіки по Чернігівщину стали жорсткішими

21 СІЧНЯ 2026, 08:35

Маскував під вогнегасник: вирок суду чоловіку, що виготовляв саморобну вибухівку

20 СІЧНЯ 2026, 21:32

Вiдео

На Чернігівщині діти труяться чадним газом: медики та рятувальники застерігають дорослих

20 СІЧНЯ 2026, 20:09

ТОП-переглядів