Представився хірургом і видурив у 90-річної 20 тисяч гривень

26 ГРУДНЯ 2022, 09:31

2060

Представився хірургом і видурив у 90-річної 20 тисяч гривень

Фото із відкритих джерел

5 грудня о сьомій годині вечора 90-річній Марії Титенко з Корюківки зателефонував незнайомий чоловік. Представився хірургом і повідомив, що її онук знаходиться в лікарні і йому на операцію терміново потрібні гроші. 

Розгублена пенсіонерка запереживала і продиктувала свою адресу. Шахрай дуже швидко, поки старенька не оговталася, прийшов до її будинку. Сказав, що потрібні й долари, і євро, та бабуся мала лише 20 тисяч гривень, відкладених на смерть. Забрав їх.

За годину жінка зателефонувала дочці, та запевнила, що з сином усе гаразд. Зрозумівши, що матір ошукали, звернулася до поліції.

Правоохоронці за описом потерпілої кинулися шукати підозрюваного. Той не сподівався на таку швидку реакцію поліцейських. Спокійно сидів в орендованій міській квартирі. Сам відчинив двері й опору не чинив, був тверезий. Під час обшуку в нього знайшли гроші, мобільний телефон, коробку від стартового пакета мобільного оператора, а також чеки щодо перерахунків коштів через термінали.

Підозрюваний — 28-річний Герман Замула з Краматорська Донецької області. Йому інкримінують скоєння злочину, передбаченого частиною 2 статті 190 Криміналь- ного кодексу України (шахрайство). Її максимальна санкція передбачає позбавлення волі на строк до трьох років. Слідство з’ясовує, як саме молодик вийшов на жертву і чи може він бути причетний до подібних афер.

Не минає й дня, щоб до поліції не зверталися жителі області, ошукані аферистами. У більшості випадків шахрайства так і лишаються не розкритими. Бо часто людей по телефону та через інтернет «розводять» злочинці з непідконтрольних Україні територій. Отож, не будьте надто довірливими. Нікому не давайте і не пересилайте грошей.

"Час Чернігівський" писав про шахраїв та аферистів:

Джерело: "Вісник Ч" від 15 грудня 2022 року, авторка Валентина Остерська

Схожі новини

Фото

Потрощені будинки: в громаді на Чернігівщині показали наслідки прильоту "гераней"

05 КВІТНЯ 2026, 16:10

У бойову машину влучив дрон «ланцет». У громадах Чернігівщини втрати

05 КВІТНЯ 2026, 14:50

Важка зима: пасічники з Чернігівщини кажут про загибель бджіл

05 КВІТНЯ 2026, 13:07

Сидітиме шість років: чоловік з Чернігівщини відправляв на зону наркотики в цукерках

05 КВІТНЯ 2026, 11:56

Летіли гуси і шахеди. Два вибухнули в селі на Чернігівщині

05 КВІТНЯ 2026, 09:18

Росіяни атакували місто на Чернігівщині: загинув чоловік

05 КВІТНЯ 2026, 07:37

Розстріляли сім’ю Черевань: батьків та дитину. Сидітимуть довічно

04 КВІТНЯ 2026, 21:17

ТОП-переглядів