Посол Нідерландів в Україні про Чернігів: ситуація в місті дуже складна

01 СЕРПНЯ 2022, 18:22

2477

Чернігів відвідав Посол Нідерландів в Україні Йоганнес де Мол. Він хотів побачити все власними очима.

В його країні пам’ятають про збитий росіянами літак у 2014 році. Тому Нідерланди хочуть і надалі допомагати Україні та Чернігівщині

"Для нас війна починалася у 2014 році. Під час подій на Донбасі і у Криму. Ми постраждали через мh 17 і 196 людей загинули.  Люди знають правду і тому велику допомогу Україні продовжимо", - каже Йоганнес де Мол.

Посол сприятиме відбудові стадіону ім.Гагаріна у Чернігові. Адже Нідерланди – спортивна країна. Для відновлення арени треба приблизно  10 мільйонів євро.

"По перше треба демонтувати трибуну, яка була повністю знищена, а на це кошти треба. Зробити проект, а це і час. Ось цей час направити у це питання, а кошти потрібно шукати", - розповів Андрій Волков, директор стадіону.

Посол Нідерландів вважає, що ситуація з руйнуваннями у Чернігові дуже складна. А тому місто потребує допомоги. Обіцяє поінформувати про це у своїй країні.

Читати такожЧернігівщина та Іль-де-Франс - що спільного?

Схожі новини

Через обмороження на позиціях боєць втратив ногу. Не витримало серце - громада прощалася з військовим

11 ГРУДНЯ 2025, 15:00

На Чернігівщині неповнолітній збив автомобілем військового: чоловік загинув

11 ГРУДНЯ 2025, 13:13

У Чернігівському апеляційному суді працюватимуть 5 нових суддів

11 ГРУДНЯ 2025, 12:39

Якийсь обряд? Могила на сільському кладовищі була завалена їжею

11 ГРУДНЯ 2025, 11:16

Стало відомо, хто той чернігівський прокурор, який «погорів» на хабарі

11 ГРУДНЯ 2025, 10:07

Фото

Постраждав охоронець, зруйнована адмінбудівля: росіяни атакували лісництво на Чернігівщині

11 ГРУДНЯ 2025, 09:13

Скільки годин без електрики: графіки відключень по Чернігівщині на 11 грудня

11 ГРУДНЯ 2025, 08:23

ТОП-переглядів