Поліція розшукує живодерів з Чернігівщини

19 СІЧНЯ 2024, 11:38

2348

Поліція розшукує живодерів з Чернігівщини

Фото ілюстративне

Повідомлення про знущання з тварин, які вчиняють не лише дорослі, а, на жаль, і діти, вже давно не рідкість. Одне з останніх (на Чернігівщині) - про 15-річного підлітка з обласного центру, який наприкінці минулорічного вересня на очах в однолітків забив до смерті голуба. Його друзі зняли це на відео і виклали ролик в соціальні мережі.

А днями стало відомо ще про одну розправу над тваринами — у Понорницькій громаді (Коропщина) було виявлено повішеними кота і собаку. Згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті поліції Чернігівської області, тварин знайшла місцева жителька у сараї одного з домогосподарств.

«На місце виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції №1 (селища Короп). Поліцейські встановлюють обставини події, опитують місцевих мешканців та можливих свідків інциденту.

За цим фактом поліція відкрила провадження за ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України (жорстоке поводження з тваринами). Такі дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років», - йдеться у повідомленні.

Багато хто припускає, що в цьому випадку теж не обійшлося без участі підлітків. До речі, відповідальність за такі злочини настає з 14 років.

Авторка: Ганна Юхименко, "Гарт"

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Нова тактика росіян біля кордону з Чернігівщиною: пояснення від прикордонників

14 ЧЕРВНЯ 2026, 21:42

Вiдео

Ревізія укриттів у Чернігові: чи готове місто до нових обстрілів?

14 ЧЕРВНЯ 2026, 18:41

Григорій Данько з Парафіївської громади зустрічав космонавтів

14 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

Умів скласти піч і грубу, провести електрику... У громадах втрати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 15:38

Ударив сусіда швайкою: такою колють поросят

14 ЧЕРВНЯ 2026, 12:49

Чекала господаря з фронту: кицька відомого гончаря потрапила в капкан

14 ЧЕРВНЯ 2026, 10:43

Вiдео

Громада шукає лікарів: пропонують хороші умови, житло і доплати

14 ЧЕРВНЯ 2026, 09:25

ТОП-переглядів