Подякувати людям Городнянщини та Сновщини за стійкість та мужність: Чаус приїхав у громади, що були в окупації

12 КВІТНЯ 2022, 23:37

3873

Медведьов та Чаус

Начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус вдячний усім людям Городнянщини та Сновщини за стійкість та мужність.

Городня попри окупацію відзначилася своєю патріотичною позицією. Люди не побоялися виходити з українськими прапорами на вулицю. Не лякалися навіть тоді, коли загарбники погрожували зброєю

"Приходили до мене в 10х зі зброєю...на жінку наставлять зброю", - каже Валентина, директорка будинку культури.

Городня не пішла на співпрацю з окупантами. Відмовилися у містечку приймати російську гуманітарну допомогу. Ліки таємно діставали у свідомих білорусів та переправляли через річки 

"Була паніка, її треба було зупинити ... А після звільнення зранку прокилаєшся і вільно дихаєш ... це приємно", - розповідає Андрій Богдан, голова Городнянської громади.

Голова Сновської громади Олександр Медведьов був у полоні 7 днів. Його били, але на співпрацю він не погодився.  

"Неприємно згадувати ... А українські прапори вивітимуть поки ми тут є", - каже голова Сновської громади.

Начальник Чернігівської обласної військової адміністрації вдячний усім людям за стійкість та мужність 

"Приїхав у Городнянську і Сновську громади потиснути руки мужнім головам, вклонитися кожному мешканцю громад за те, що в цих громадах майоріли укр прапори, люди висказали свою укр позицію, за герохщм та мужність", - каже В'ячеслав Чаус, начальник Чернігвської ОВА.

У Городнянській та Сновській громадах потихеньку налагоджується життя. Відкриваються магазини, печеться хліб та відновлюється сполучення. Обласна військова адміністрація та волонтери постачають гуманітарну допомогу

Схожі новини

Вiдео

"Життя цінується тепер ще більше": військовослужбовець "Соловей" про бої, мотивацію і службу в ТЦК

06 ГРУДНЯ 2025, 20:26

Наречену покійного нардепа з Чернігівщини підозрюють у хабарництві

05 ГРУДНЯ 2025, 19:22

Навідник гармати помер вдома: громада прощалася з 51-річним захисником

05 ГРУДНЯ 2025, 17:09

Прилетіло 22 тисячі ворожих снарядів: начальник ОВА розповів міжнародній делегації про втрати серед цивільних

05 ГРУДНЯ 2025, 16:01

Жінка у сто років і картоплю вибирає, і співає, і чарку підняла за здоров’я

05 ГРУДНЯ 2025, 15:01

Практично вся Чернігівщина без електрики: в обленерго пояснили причину

05 ГРУДНЯ 2025, 14:24

Президент нагородив волонтерів відзнакою "Золоте серце": двоє допомагали Чернігівщині

05 ГРУДНЯ 2025, 13:53

ТОП-переглядів