Пліч-о-пліч: у Чернігові стартував другий етап змагань

05 ЛЮТОГО 2024, 11:50

1179

Змагання "Пліч-о-пліч" у Чернігові

У Чернігові розпочався другий етап проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». В одному з міських закладів освіти 2 лютого відбулись змагання з волейболу серед дівчат. Участь взяли командами трьох шкіл: 11-ї, 19-ї та 28-ї.

"Вважаю, що командні види спорту зараз нам дуже важливі. Не зважаючи на війну, на російську агресію ми гуртуємося, ми маємо можливість завдяки Збройним Силам проводити такі заходи, які гуртують, об’єднують, дають наснаги нашим дітям, тому що дитинство ми не можемо відкласти, дитинство, воно йде зараз, є, буде і продовжується. Тому такі заходи для нас дуже важливі, ми завжди підтримуємо. Ми бачимо, як радіють діти, це приноситься щастя. І ми не можемо відмовити дітям у такому задоволенні як спорт", - каже Іван Ващенко, заступник голови Чернігівської ОВА.

Іван Ващенко, заступник голови Чернігівської ОВА

Іван Ващенко

Тренерами волейбольних команд виступили шкільні вчителі та вчительки фізичної культури. Кажуть – такі змагання вкрай потрібні учням.

"Дуже круті ці змагання на мою думку. Тому що ми просиділи на карантині, потім – війна. Діти довго-довго були в ізоляції. Але ці змагання дуже й дуже круті. Дівчата налаштовані на перемогу", - вважає Тетяна Хорт, вчителька фізичної культури школи №19.

Тетяна Хорт, вчителька фізичної культури школи №19

Тетяна Хорт

Учасниці змагань бадьорі і готові боротись за перше місце.

"Ми готувалися командою, командний дух – навіть якщо не переможемо, ми все одно команда. І головне – це участь. Волейболом я, чесно кажучи, займаюсь тільки на уроках фізкультури, але в такій команді це дуже гарно", - каже Влада, учасниця змагань.

Влада, учасниця змагань "Пліч-о-пліч" в Чернігові

Влада

Волейбол на Чернігівщині наразі є найпопулярнішим серед видів спорту в рамках проєкту «Пліч-о-пліч». Заявки на участь у волейбольних змаганнях подали майже 200 команд зі всієї області. Найкращі ж представлятимуть Чернігівщину на всеукраїнських змаганнях.

"Час Чернігівський" писав про змагання "Пліч-о-пліч": На Чернігівщині завершується перший етап проекту «Всеукраїнські шкільні ігри Пліч-о-пліч»

Схожі новини

У Ріпках працюватиме суддею СБУшник з Ірпеня

27 ТРАВНЯ 2024, 17:27

​Роман Насіров виходить із СІЗО: невідомі добродії внесли 55 млн грн застави

27 ТРАВНЯ 2024, 16:21

На Чернігівщині запрацювала соціальна перукарня

27 ТРАВНЯ 2024, 15:21

У прикордонній громаді орудували вандали

27 ТРАВНЯ 2024, 14:09

Вiдео

Громади Чернігівщини допомагатимуть ветеранам

27 ТРАВНЯ 2024, 13:05

Міський голова Мени показав, де нині служить на Донеччині

27 ТРАВНЯ 2024, 12:49

Фото

Військовий оркестр з Чернігова знявся у кліпі Зіброва

27 ТРАВНЯ 2024, 11:35

ТОП-переглядів