"Плазма" не влазила в танк, тому її розбили, - Чаус про мародерство та жадібність окупантів

11 КВІТНЯ 2022, 09:44

2659

"Плазма" не влазила в танк, тому її розбили, - Чаус про мародерство та жадібність окупантів

Російські солдати відправляють награбоване

Російські окупанти відзначилися в Україні багатьма мародерськими "подвигами". Солдати російської армії крадуть усе, що потрапляє під руку, та відсилають додому з Білорусі.

Як розповів голова Чернігівської ОВ В'ячеслав Чаус, російські окупанти здивували розмахом крадіжок. Вони виносили із будинків українців усе, що траплялося під руку.

Особливою популярністю у окупантів користувалися телевізори. Втім, запхати "плазму" в техніку оркам не завжди вдавалося.

"Плазма" не влазила в танк чи БТР – вони її розбили. Вони виривали дитячі стінки. Для них навіть вода та газ у будинках були шоком", - розповів Чаус.

Як відомо, опозиційне видання "Беларускі Гаюн" виклало в Мережу відео з камер спостереження, де зафіксовано, як у білоруському Мозирі російські військові відправляють поштою вкрадене у громадян України майно. Зазначається, що солдати відправляли крадені речі через відділення російської служби експрес-доставки СДЕК.

Схожі новини

Житлові програми для військових, ветеранів та ВПО: які можливості доступні у 2026 році

16 ЧЕРВНЯ 2026, 13:10

Чернігівський пенсіонер хотів продати артефакти, але отримав кримінальну справу

16 ЧЕРВНЯ 2026, 12:29

Зробив пропозицію коханій, відкрив ФОП і купив батькові авто: які новини у звільненого з полону чернігівця

16 ЧЕРВНЯ 2026, 10:58

У громаді сміття забиратимуть у кожному селі: сміттєвоз переправляється паромом

16 ЧЕРВНЯ 2026, 09:44

Обстріл міста на Чернігівщині: пошкоджене авто

16 ЧЕРВНЯ 2026, 08:44

Подружжя з Чернігівщини за два роки стало тимчасовою родиною для 12 дітей

15 ЧЕРВНЯ 2026, 21:43

Пряма мова

Відомий гід Ервін Міден розповів, де цікаво провести вікенд на Чернігівщині та по всій Україні

15 ЧЕРВНЯ 2026, 20:13

ТОП-переглядів