Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

21 ТРАВНЯ 2024, 15:13

2217

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

Підняти вартість проїзду та додаткові гроші з бюджету: мерія знову натякає, що перевізники не вийдуть на рейси

Конфлікт 3-тижневої давнини, коли Чернігівська міська рада вимагала виділити додаткові кошти приватним компаніям із бюджету, знову на порядку денному.

Нагадаємо, 2 травня у Чернігові зупинився приватний автобусний транспорт. Адже, за даними міської ради тоді одночасно (!) у всіх перевізників у всіх (!) автобусах закінчилось пальне. Вимога була перерахувати перевізникам компенсацію за березень 9 млн грн замість 6 млн, які були передбачені у бюджеті 2024 року.

Читати про це тутПісля саботажу: міській раді рекомендують розвивати комунальний транспорт

Натомість керівник військової адміністрації Дмитро Брижинський наголосив, що не буде підписувати документи про виділення додаткових коштів приватним компаніям, а згоден лише 6 млн, які і передбачені в бюджеті.

За даними «Часу Чернігівського», перевізникам напередодні 1 травня поступив дзвінок від Управління транспорту міської ради із вимогою не виходити на рейси, допоки «Брижинського не дотиснуть на додаткові 3 млн грн».

В ситуацію довелось втрутитись навіть Чернігівській ОВА – на засіданні Ради оборони 2 травня міській раді доручили терміново розблокувати роботу транспорту, а Брижинському – профінансувати компенсацію на вже згадувані 6 млн грн. У результаті домовленостей, перевізники оперативно отримали з бюджету 6 мільйонів гривень.

Втім пройшло 3 тижні і вимоги мерії та перевізників повернулись: сплатити додаткові кошти та підняти вартість електронного квитка до з 12 до 15 грн. Відповідні документи мерія подала на затвердження Дммитру Брижинському.

"Керівництво міської ради в особі секретаря О. Ломако продовжує працювати на міських князьків і дає їм можливість збагачуватися. Міська рада ЗНОВУ ХОЧЕ ЗБІЛЬШИТИ вартість квартирної плати, проїзду в транспорті та вартість вивезення сміття. Я не дозволю місцевим мільйонерам збагачуватися за рахунок простих мешканців міста. Жодне з цих рішень не буде затверджене мною", - повідомляє начальник МВА», - повідомив Брижинський.

Натомість Олександр Ломако у ФБ знову написав, що причина – нібто вимоги надати комусь якісь земельні ділянки.

«Маю вимогу до військової адміністрації. Припиніть намагатися вирішити свої шкурняки, пов‘язані з вирішенням земельних питань своїх радників, помічників, кураторів і так далі. Припиніть через це шантажувати місто та зупиняти громадський транспорт», - написав Ломако.

Жодних підтверджень чиновник не надав.

«Три тижні назад Брижинський уже зупинив громадський транспорт в Чернігові. Його рішення скасували на Раді оборони області. Після її засідання начальник МВА дав слово - оплатити всі борги перевізникам двома платіжками. 6 млн грн відразу, щоб розблокувати питання та запустити автобуси. 3 млн грн - не пізніше 9 травня», - каже Ломако.

Втім у Чернігівській ОВА заперечили, що Рада оборони скасовували рішення Брижинського, а також про відсутність будь-яких домовленостней окрім тих, які прописані у рішенні Ради оборони від 2 травня. 

«Рада оборони дала 2 чіткі вимоги.  Чернiгiвськiй мiськiй радi, як замовнику послу перевезень мiських маршрутiв Чернiгова, вжити заходів з вiдновлення функцiонування громадського транспорту. Чернігівській міській військовій адмінітрації – здійснити фінансування пасажирських перевезень у межах кошторисних призначень», - повідомили в ОВА.

Тим часом, поки мерія та перевізники обговорюють варіанти отримати максимальний прибуток, заручниками можуть стати знову прості чернігівці.

«Час Чернігівський» писав про це тут: Мільйони прибутку: скільки заробляють перевізники та фірма-оператор депутата міськради

Автор: Валерій Чортківський

"Час Чернігівський" писав про таке: На транспортній зупинці на Чернігівщині «поселилися» мультяшні козаки 

Схожі новини

Авіакатастрофа в Броварах: родина загиблого бортмеханіка з Ніжина очікує на правду

15 ЧЕРВНЯ 2024, 21:33

Вiдео

"Клас безпеки" створили для дітей із вадами зору в Чернігові

15 ЧЕРВНЯ 2024, 20:42

77 дітей й досі під обстрілами

15 ЧЕРВНЯ 2024, 18:50

На Чернігівщині фермер замість льону вирощує гарбузи

15 ЧЕРВНЯ 2024, 15:48

Вiдео

«Із 2013 року наш підрозділ врятував до 100 людей», - спецпризначенець ДСНС Олександр Ольховик про врятовані життя, медаль і професію

15 ЧЕРВНЯ 2024, 14:11

Заповів поховати себе біля дружини: на Чернігівщині прощались із бійцем ЗСУ

15 ЧЕРВНЯ 2024, 13:26

В овочево-ягідних рядах Чернігівщини падають ціни. Почім суниця, кабачки й молода капуста

15 ЧЕРВНЯ 2024, 10:21

ТОП-переглядів